logo
امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۴۳
[ شناسه خبر : ۳۱۹۹۱ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
استاندار زنجان خبر داد:

بهره‌برداری از ۶۱۴ پروژه با صرف اعتبار ۶۷۴۴ میلیارد تومان در استان زنجان

بهره‌برداری-از-۶۱۴-پروژه-با-صرف-اعتبار-۶۷۴۴-میلیارد-تومان-در-استان-زنجان
استاندار زنجان گفت: ۶۱۴ پروژه با صرف اعتبار ۶۷۴۴ میلیارد تومان در استان زنجان به بهره‌برداری می‌رسند و بیشترین حجم سرمایه‌گذاری نیز برای ۱۵ پروژه صنعتی با صرف اعتبار ۴۹۲۰ میلیارد تومان خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا» محسن افشارچی امروز ۴ شهریور ماه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با هفته دولت پروژه‌های متعددی در استان زنجان در بخش‌های مختلف آب، برق، ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرهنگی و آموزشی، کشاورزی، صنعت، گردشگری، راه و مسکن، عمران شهری و روستایی و بهداشت به افتتاح و بهره‌برداری خواهد رسید.

بیشتر بخوانید

وی افزود: در مجموع ۶۱۴ پروژه در بخش‌های مختلف کشاورزی، اقتصادی، صنعتی، فرهنگی و توسعه‌ای و گردشگری با اعتباری بالغ بر ۶ هزار و ۷۴۴ میلیارد تومان در سطح استان زنجان به بهره‌برداری خواهند رسید.

استاندار زنجان گفت: ۴۴ پروژه آب، برق، گاز با صرف اعتبار ۱۹۰ میلیارد تومان، ۸ پروژه گردشگری با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان، ۵ طرح در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعتبار ۵۳ میلیارد تومان به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی گفت: ۶ پروژه راه و مسکن با اعتبار ۱۲۲ میلیارد تومان، ۸ پروژه فرهنگی و آموزشی با اعتبار ۲۳ میلیارد تومان، ۷۳ پروژه عمران شهری با اعتبار ۶۲۲ میلیارد تومان، ۳۳ طرح کشاورزی با اعتبار ۴۷۷ میلیارد تومان، ۴۱۹ پروژه عمران روستایی با اعتبار ۲۷۶ میلیارد تومان و ۳ پروژه بهداشت با صرف اعتبار ۱۰ میلیارد تومان قابل بهره‌برداری خواهند بود.

افشارچی اذعان کرد: ۱۵ پروژه در بخش صنعت با اعتبار ۴۹۲۰ میلیارد تومان نیز به بهره‌برداری خواهند رسید که بیشترین حجم سرمایه‌گذاری را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام/

نظرات
[ نام : ] [ ۰۳:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ ]
سلام و وقت به خیر جناب آقای استان دار محترم کسب لوح و مقام به عنوان استان دار نمونه زنجان مبارک باشه لطفا به جوانان ما هم لطف کرده و پسرام شغل متناسب با تحصیلات آنان را در نطر داشته باشید. با سپاس
فرم ارسال نظر