logo
امروز : شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۶
[ شناسه خبر : ۳۱۹۷۴ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 3 دقیقه ]
امام جمعه ماهنشان:

پیوستن ایران به جمع اعضای رسمی بریکس موفقیت دیگری از تلاش‌های دولت انقلابی است

پیوستن-ایران-به-جمع-اعضای-رسمی-بریکس-موفقیت-دیگری-از-تلاش‌های-دولت-انقلابی-است
امام جمعه ماهنشان گفت: پیوستن ایران به جمع کشورهای عضو بریکس که به دنبال شکستن نظام تک قطبی و دلار زدایی از معاملات جهانی هستند یک موفقیت جهانی برای ایران بوده و یک شکست سنگین برای بانیان تحریم و در راس آن شیطان بزرگ آمریکا است.

به گزارش پایگاه خبری_تحلیلی «موج رسا»حجت‌الاسلام محمد‌رضا علی‌اکبری در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان ماهنشان اظهار داشت: پیوستن ایران به جمع اعضای رسمی بریکس موفقیت دیگری است از تلاش‌های دولت انقلابی سیزدهم و باید این موفقیت را در هفته دولت به دولت مردان جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت. پیوستن ایران به جمع کشورهای عضو بریکس که به دنبال شکستن نظام تک قطبی و دلار زدایی از معاملات جهانی هستند یک موفقیت جهانی برای ایران بوده و یک شکست سنگین برای بانیان تحریم و در راس آن شیطان بزرگ آمریکا است.

بیشتر بخوانید

وی افزود: مراسم هر ساله پیاده‌روی اربعین حسینی نشانه اتحاد مسلمین با محوریت محبت اهل بیت علیهم السلام است این پیاده‌روی یک رزمایش است، رزمایش عاشقان آقا اباعبدالله الحسین حرکت بی نظیر اربعین در راستای احیای امر اهل بیت علیهم السلام و زنده نگه داشتن اسلام است. زائرین ما بدانند نمایندگان مردم ایران در عراق هستند پس حق میزبان را رعایت کنند، برنامه‌ریزی سفر نمایند و سفر کوتاه انجام دهند.

امام جمعه ماهنشان با تبریک هفته دولت به جمیع دولتمردان گفت: هفته دولت فرصت بسیار مناسبی برای بیان عملکرد دولت مردان در عرصه خدمت‌رسانی به مردم و نظام می‌باشد. عده‌ای با سیاه‌نمایی و شایعه‌سازی می‌خواهند فعالیت‌های دولت کنونی نادیده گرفته شود. 

وی ادامه داد: هفته دولت فرصتی است برای خدمت مضاعف به مردم دولتمردان خود را نوکر و خادم مردم بدانند و برای مردم با تمام وجود خدمت کنند

حجت‌الاسلام علی‌اکبری با بیان اینکه همه آن کسانی که سفارشی آدم جابجا می‌کنند سر جای خودشان بنشینند تا دولت خدمتگزار به وظایف خود بپردازد گفت: می‌دانیم هرجا کار می‌لنگد دولت می‌خواهد کاری بکند ولی مسئولین که شایستگی آن را ندارند هدیه دولت را به کام مردم تلخ می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه ما مسئول سفارشی نمی‌خواهیم افزود: ما مسئولی می‌خواهیم که هم تخصص و هم تعهد داشته باشد چرا بعضی نمایندگان مجلس در استان به خودشان اجازه می‌دهند در عزل و نصب‌ها دخالت کنند مگر حضرت آقا به صراحت نفرمودند که در عزل و نصب‌ها دخالت نکنید. امام جمعه ماهنشان با اشاره به چهارم شهریور روز کارمند گفت: متذکر می‌شویم کارمندان کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌باشند باید خود را خادم مردم بدانند و به این نکته توجه داشته باشند که مردم ولی نعمت و ارباب هستند کارمندان خادمان آنها می‌باشند، کارمند باید بداند کاری که به عهده او گذاشته شده طعمه نیست بلکه امانتی است که بر گردن ایشان نهاده شده است. باید با انگیزه الهی و امانت‌داری و خدمت‌رسانی به مردم باشد با روز کارمند بیش از آنکه از جهت شعاری برخورد شود باید فرصتی مناسب برای تبیین جایگاه کار مند و رفع مشکل این قشر زحمتکش جامعه باشد 

وی با اشاره به هشتم شهریور روز مبارزه با تروریسم، گفت: ما ۱۷ هزار شهید ترور در کشور داریم سرچشمه ترور از کاخ سفید و هم پیمان آنها صهیونیسم جهانی اسرائیل می‌جوشد در منطق آمریکا و اسرائیل تروریسم یعنی کسانی که مطیع و فرمانبردار آنها نیستند کسانی که با آمریکا و اسرائیل هم پیمان و مطیع و فرمانبردار نیستند در منطق آنها تروریسم هستند کسانی که در کشور ما ترور انجام داده‌اند در کشورهای غربی و آمریکا آزادانه زندگی می‌کنند و همین کشورها داعیه دار مبارزه با تروریسم را دارند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر