logo
امروز : چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۴:۴۰
[ شناسه خبر : ۳۱۶۰۰ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
مدیرکل نوسازی مدارس زنجان خبر داد:

اجرای شهید عجمیان در ۳۵۰ مدرسه در مناطق کم برخوردار استان زنجان

اجرای-شهید-عجمیان-در-۳۵۰-مدرسه-در-مناطق-کم-برخوردار-استان-زنجان
مدیرکل نوسازی مدارس استان زنجان گفت: تجهیزات مورد نیاز برای اجرای طرح شهید عجمیان به ارزش ۱۰ میلیارد ریال به مناطق و نواحی ۱۴گانه آموزش و پرورش استان ارسال گردید.

به گزارش موج رسا;  به نقل از  روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس زنجان حمیدرضا اسلامی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس زنجان، تصریح کرد: طرح شهید عجمیان در ۱۴ منطقه آموزشی و ۳۵۰ مدرسه استان در حال اجرا می باشد.

بیشتر بخوانید
اسلامی اضافه کرد: طرح شهید عجمیان با هدف بهسازی و شاداب سازی فضای مدارس در زمینه‌های رنگ‌آمیزی، زیباسازی و تعمیرات جزئی میز و صندلی برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و استفاده بهینه از امکانات موجود با استفاده از ظرفیت نیروهای جهادی و دانش‌آموزان اجرایی می‌شود.
وی با اشاره به اینکه بهسازی و شاداب سازی مدارس مناطق کم‌برخوردار بسیار مهم است، اضافه کرد: این موضوع با کار گروهی و همکاری همگانی در بخش‌های مختلف حاصل می‌شود.
وی ادامه داد: طرح شهید عجمیان در نظر دارد با بسیج نیروهای جهادی درون و بیرون از آموزش و پرورش و با کمک نهادهای حاکمیتی نسبت به بهسازی و شاداب سازی و تعمیرات مدارس در مناطق کم برخوردار اقدام کند.
وی با اشاره به اینکه در بحث طرح شهید عجمیان مدارس مناطق کم برخوردار در اولویت هستند،گفت:حدود ۱۹۰ گروه جهادی استان زیر نظر قرارگاه جهادی عدالت تربیتی در این طرح مشارکت دارند.
گفتنی است، شهید والامقام عجمیان خود یکی از فعالان حوزه اقدامات جهادی بود و با فعالیت در گروه‌های مردمی نقش فعالی در کمک به مناطق کم‌برخوردار داشت و بر این اساس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با تاسی به سیره این شهید بزرگوار قدم در راه بسترسازی برای فعالیت گروه‌های جهادی در مدارس گذاشت.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر