logo
امروز : سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/11 ] [ 28 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۳۱۶
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی:

مردم شاخصه های انقلاب را قبول دارند و به صحنه می آیند/نمره مردم همیشه 20 است

مردم-شاخصه-های-انقلاب-را-قبول-دارند-و-به-صحنه-می-آیند-نمره-مردم-همیشه-20-است

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت:مردم همواره در صحنه بوده اند و نشان داده اند که شاخصه های انقلاب اسلامی را قبول دارند.

به گزارش موج رسا; فریدون احمدی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: نمره مردم همواره بیست است و اگر بیشتر بود حتما بیشتر می دادیم.

وی با اشاره به اینکه مردم انقلاب کرده، خون داده، فرزندان خود را تقدیم کرده،در صف نفت و نان ایستاده و ناملایمات را تحمل کرده اند، افزود: مردم همواره در پای صندوق های رای آمده، محاصره اقتصادی و نداری را تحمل کرده و 22 بهمن نیز در صحنه بودند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی افزود: برای هر پستی در نظام اسلامی 72 شهید داده شده است و نباید افراد الکی، بی خاصیت، بزدل بر این صندلی ها تکیه دهند.

احمدی خاطرنشان کرد: خیلی ها بر این صندلی ها تکیه کرده اند که کاری انجام نداده اند و افراد دیگر را اجازه نداده اند، کار کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم فردا در 22 بهمن می آیند و می گویند که همچنان شاخصه های انقلاب را قبول کرده و فداکاری می کنند که این امر زنگ خطری برای مسئولان محسوب می شود، افزود: آنچیزی که شایسته مردم است باید مسئولان در پی آن باشند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: 22 بهمن رفراندم مسئولان و کارگزاران نظام اسلامی وگرنه مردم که همواره در صحنه هستند.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *