گروه:اجتماعی
ساعت :  ۱۱:۲۲ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۱۵ شناسه خبر : ۳۱۵۶
شهردار زنجان:

شهردار زنجان گفت: برای عقد قرارداد پروژه سبزه میدان منتظر تسلیم وثایق مورد نیاز از طرف پیمانکار هستیم.

حبیب یگانه در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به آخرین وضعیت پروژه سبزه میدان اظهار کرد: در پروژه سبزه میدان ما به دنبال گرفتن وثیقه‌های قانونی که حسن ضمانت نامه اجرایی پروژه بوده هستیم.

وی تصریح کرد: طبق شرایط عمومی پیمانکار باید قبل از عقد قرارداد برای حسن انجام کار پروژه وثیقه‌هایی را در اختیار شهرداری قرار دهد.

شهردار زنجان با بیان اینکه تلاش ما آغاز این پروژه در نزدیک‌ترین زمان است، یادآور شد: پیمانکار پروژه به محض اینکه وثیقه را به شهرداری تحویل داد نسبت به عقد قرارداد پروژه اقدام خواهد شد.

وی بیان اینکه پروژه پل سیدالشهداء نیز در مراحل پایانی کار خود قرار دارد، عنوان کرد: قرار است 22 کابل بر روی این پل نصب شود که تعدادی از آنها نصب شده است.

یگانه با اشاره به اینکه پیمانکار متعهد شده در آخرین زمان تعیین شده پروژه را تحویل دهد، ابراز کرد: بعد از کشش کابلها ما فقط آسفالت نهایی مجموعه را انجام داده و پروژه آماده افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این پروژه در کمتر از 40 روز آینده افتتاح می‌شود، بیان کرد: به نظرم مشکلی خاصی در آماده سازی نهایی این پروژه برای افتتاح ایجاد نشود.

شهردار زنجان خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم در افتتاح این پروژه از مسئولان کشوری نیز دعوت به عمل آید.

//س

انتهای پیام/

  • کلیدواژه:
ارسال نظر
2 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات