logo
امروز : سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/5/18 ] [ 5 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۳۱۴
مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان خبرداد

افتتاح جایگاه مجتمع خدمات رفاهی شهرسفید در منطقه زنجان/ پنجاه و سومین جایگاه استان زنجان در مدار سوخترسانی قرار گرفت

افتتاح-جایگاه-مجتمع-خدمات-رفاهی-شهرسفید-در-منطقه-زنجان-پنجاه-و-سومین-جایگاه-استان-زنجان-در-مدار-سوخترسانی-قرار-گرفت-

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان با اشاره به افتتاح جایگاه مجتمع خدمات رفاهی شهرسفید در منطقه زنجان گفت: این جایگاه پنجاه و سومین جایگاه سوخترسانی استان زنجان در مدار سوخترسانی قرار گرفت.

به گزارش موج رسا; محمود آقا محمدیان در گفت و گو با خبرنگار موج رسا  اظهار کرد: همزمان با ایام دهه مبارک فجر و سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جایگاه دو منظوره (بنزین و نفتگاز) مجتمع خدماتی شهر سفید با حضور مدیر منطقه ، فرماندار زنجان ، معاون استاندار و مسئولین ادارات استانی و شهرستانی رسماً افتتاح و در مدار سوخترسانی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه براساس این گزارش جایگاه شهر سفید با سرمایه ای بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۳ هکتار راه اندازی شد بیان کرد: تجهیزات این جایگاه شامل ۶ تلمبه با ۱۲ نازل بنزین و ۶ تلمبه با ۱۲ نازل نفتگاز بوده است.

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان افزود: ظرفیت ذخیره سازی جایگاه شهر سفید نیز مشتمل بر ۲ مخزن به ظرفیت ۹۹ هزار لیتر برای فرآورده بنزین و ۲ مخزن با ظرفیت ۱۴۸ هزار و ۴۰۰ لیتر جهت  نفتگاز است.

وی افزود: با راه اندازی این جایگاه ظرفیت ذخیره سازی جایگاههای استان در بنزین از ۴ میلیون لیتر به ۴ میلیون و ۱۷۰ هزار لیتر رسیده که نشان از یک رشد ۲ درصدی و در نفتگاز نیز ذخیره سازی ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر به ۳ میلیون و ۶۷۰ هزار لیتر افزایش یافته که این میزان نشان از یک رشد ۴ درصدی در میزان ذخیره سازی نفتگاز مجاری عرضه استان می‌دهد.

آقامحمدیان افزود: همچنین تعداد تلمبه های عرضه فرآورده مایع در بنزین از ۲۳۵ تلمبه به ۲۴۱ تلمبه افزایش یافته با رشدی حدود ۵.۲ درصد و در نفتگاز نیز تعداد تلمبه‌ها از ۱۲۶ تلمبه به ۱۳۰ تلمبه افزایش یافته که این میزان هم نشان دهنده رشد ۳ درصدی تعداد تلمبه های عرضه نفتگاز درجایگاههای سطح استان بوده است.

وی گفت: با افتتاح این جایگاه تعداد جایگاههای استان به ۵۳ جایگاه رسیده و راه اندازی این جایگاه با تعداد ۷ نفر اشتغال زایی نیز همراه بوده است.

مدیر پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان افزود: با توجه به راه اندازی مجتمع خدمات رفاهی شهر سفید از یک طرف و افزایش تردد همشهریان از مسیر اتوبان زنجان – تبریز بعنوان کوریدور شرق به غرب ضرورت پیگیری و راه اندازی هر چه سریعتر این جایگاه احساس شده که امروز با افتتاح و راه اندازی این جایگاه روند سوختگیری خودروهای این مسیر پرتردد تسهیل می‌شود.

///ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *