logo
امروز : پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۴:۳۲
[ شناسه خبر : ۳۱۱۱۶ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
امام جمعه استان زنجان:

باید در مقابل توطئه‌های دشمنان هوشیار بود

باید-در-مقابل-توطئه‌های-دشمنان-هوشیار-بود
امام جمعه استان زنجان باید بیش از گذشته نسبت به برنامه‌ها و توطئه‌های دشمنان هوشیار داشت گفت: ملت ایران در طول 44 سال گذشته از وظیفه خود کوتاه نیامده و در تمام صحنه‌های سنگ تمام گذاشتند.

به گزارش موج رسا; حجت الاسلام علی خاتمی در نماز جمعه این هفته استان با بیان اینکه در زمان حاضر باید بیش از گذشته نسبت به برنامه‌ها و توطئه‌های دشمنان هوشیار بیشتری داشت اظهار کرد: ملت ایران در طول 44 سال گذشته از وظیفه خود کوتاه نیامده و  در تمام صحنه‌های سنگ تمام گذاشته است.

بیشتر بخوانید

وی افزود: دشمنان طی 44 سال اخیر توطئه‌های مختلفی  را بر علیه کشورمان به اشکال و روش‌های مختلف به کار برده است و  دشمنان برنامه‌ها و جنایات متعددی را بر علیه کشورمان انجام داده‌اند آنها تا جایی پیش رفتند که گفتند جشن کریسمس را در ایران جشن خواهیم گرفت.

امام جمعه استان زنجان عنوان کرد:  دشمنان حتی  آن زمان گفتند ایران اسلامی جشن سالگرد پیروزی 40 سالگی خود را نخواهد دید، غافل از آنکه این انقلاب صاحب دارد .

حجت الاسلام خاتمی گفت: برای سر افرازی مملکت اسماعیل‌ها قربانی شدند و هاجرها هم  220 هزار فررزندان خود را در راه  انقلاب اسلامی قربانی کردند تا انقلاب پا بر جا بماند.

وی تصریح کرد: ملت ایران بخاطر خدا، انقلاب و  به حرمت خون شهدا تمام مشکلات را تحمل کرده  و وظیفه خدمتگزاران و مسئولان نظام اسلامی این است که  بصورت شبانه روزی کار کنند چرا که مسئولین افتخار نوکری مردم را دارند.

امام جمعه استان زنجان ابراز کرد: 18 تیر ماه سالروز کشف توطئه کودتای پایگاه هوایی نوژه در سال 1359است که پیش‌بینی کودتاه  توسط دشمنان اجرایی شدن آن در کشور بود ولی غافل از اینکه توطئه‌ای دیگر در ماجرای طبس خنثی شده است.

وی تاکید کرد: 21 تیرماه سالروز قیام مردم مشهد بر علیه کشف حجاب انگلیسی توسط رضاخان است که این واقعه دارای ابعاد مختلفی است.

امام جمعه زنجان تاکید کرد: در جنگ 33 روزه مقاومت فلسطین در سال 1385 که مصادف بود  با سال  2006 میلادی که  آن روز مقاومت نتیجه داد و امروزه  همان مقاومت،  ایستادگی از جنین و کرانه باختری است.

 

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر