logo
امروز : شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۱
[ شناسه خبر : ۳۱۰۶۹ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]

اطلاعات سرورهای منافقین به ایران منتقل شد

اطلاعات-سرورهای-منافقین-به-ایران-منتقل-شد-
به گفته رئیس شورای اطلاع رسانی دولت، بخشی از اطلاعات سرورهای منافقین به ایران منتقل شده و کارشناسان در حال بازیابی اطلاعات، شناسایی رابطان و هسته های تخریب و نقاط کور هستند.

به گزارش موج رسا; سپهر خلجی رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در توئیتی از بازیابی اطلاعات متعلق به منافقین خبر داد و نوشت: بخشی از هاردها و کیس‌ها [به ایران] رسید.

بیشتر بخوانید

در حمله چند روز قبل پلیس آلبانی به مقر منافقین در تیرانا موسوم به اشرف 3، یگان ضد تروریسم پلیس این کشور وارد محل یگان سایبری منافقین شده و تمامی تجهیزات ازجمله کامپیوترها، هاردها و سرورهای متعلق به آنها را با خود برد.

بنا بر گفته یک منبع آگاه، اطلاعات مهمی از این گروهک ازجمله داده های مربوط به مرتبطین منافقین در داخل ایران در این سرورها قرار دارد.

این در حالیست که منافقین طی سالهای گذشته با دور شدن از مرز ایران، حضور در فضای مجازی، عضوگیری از این طریق و ترغیب افراد به انجام اقدامات تروریستی را در اولویت کاری خود قرار داده و برای همین با کمک کشورهای حامی خود، پیشرفته ترین سرورها را در اختیار داشته است.

به گفته رئیس شورای اطلاع رسانی دولت، هم اکنون کارشناسان در حال بازیابی اطلاعات، شناسایی رابطان و هسته های تخریب و نقاط کور هستند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر