logo
امروز : چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۴۷
[ شناسه خبر : ۳۰۸۳۳ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]

ثبت‌نام آزمون استخدام دبیر آغاز شد

ثبت‌نام-آزمون-استخدام-دبیر-آغاز-شد-
سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش موج رسا; علی صدر با اعلام این خبر گفت: ثبت‌نام متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموز سال 1402 از روز شنبه 27 خرداد آغاز و تا روز چهارشنبه 31 خرداد ادامه خواهد یافت.

بیشتر بخوانید

وی افزود: با توجه به محدودیت زمانی به متقاضیان توصیه می‌شود در مهلت اعلام شده برای شرکت در آزمون مذکور به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند.

سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه این آزمون روز پنجشنبه 12 مرداد برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: ضروری است متقاضیان ثبت‌نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموز سال 1402 نسبت به مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون حاوی شرایط و ضوابط و اطلاعات شغل محل‌ها اقدام کنند.

به گزارش تسنیم، آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی، هشتم اردیبهشت 1402 برگزار شد، در این آزمون 24 هزار و 694 آموزگار ابتدایی، 2332 آموزگار استثنایی و 992 نفر آموزگار ویژه مناطق عشایری و مرزی جذب می‌شوند یعنی در مجموع 28 هزار و 18 آموزگار ابتدایی، استثنایی و ویژه مناطق مرزی و عشایری جذب می‌شوند. 

در حالیکه قرار بود نتایج این آزمون تا 12 خرداد اعلام شود تا این لحظه این موضوع محقق نشده است، با این حال عبدالرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش گفته بود: نتایج آزمون آموزگاری تا قبل از توزیع دفترچه دبیری منتشر می‌شود.

او همچنین درباره دلایل تاخیر در اعلام نتایج مطرح کرد: این آزمون در موعد مقرر خود برگزار شد و نتایج آزمون باید تبدیل به نمره تراز شود.برای اعلام نمره تراز و رتبه‌بندی نیازمند ضریب کشوری هستیم چراکه مناطق مختلف کشور ضریب متفاوتی بر اساس شرایط مختلف دارند که این ضرایب از وزارت کشور به ما منتقل می‌شود. ضرایب منطقه‌‎ای هر سال به سازمان سنجش منتقل می‌شود ولی امسال با تأخیر همراه بود، این ضرایب با تأخیر هفته گذشته به ما رسید در حالی که هر ساله این ضرایب در ابتدای سال به ما منتقل می‌شد.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر