logo
امروز : شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۷
[ شناسه خبر : ۳۰۸۱۰ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
شهردار زنجان در آخرین فرصت استعفا؛

کاندیدای انتخابات مجلس نمی‌شوم چراکه اعتماد مردم نباید خدشه‌دار شود

کاندیدای-انتخابات-مجلس-نمی‌شوم-چراکه-اعتماد-مردم-نباید-خدشه‌دار-شود-
شهردار زنجان گفت: قصد کاندیدا شدن در انتخابات مجلس شورای اسلامی را ندارم چراکه برای اعتماد مردم ارزش قائل هستم و نمی‌خواهم این سرمایه خدشه‌دار شود.

به گزارش موج رسا; علیرضا فیروزفر امروز ۲۶ خرداد ماه در جمع خبرنگاران در پاسخ به مسائل مطرح شده درباره حضور خود در انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: قصد کاندیدا شدن در انتخابات مجلس شورای اسلامی را نداشتم چراکه برای اعتماد مردمی ارزش قایل هستم و نمی‌خواهم این سرمایه خدشه‌دار شود.

بیشتر بخوانید

شهردار زنجان افزود: کسب اعتماد و رضایت مردم امری مهم و سرمایه گرانسنگی است و این سرمایه اعتماد و اطمینان مردمی نباید خدشه‌دار شود.

شهردار زنجان با بیان اینکه در یک سال گذشته اقدامات خوبی توسط شهرداری زنجان انجام شده است، تصریح کرد: خدمات ارائه شده توسط شهرداری و شورای شهر زنجان در سال گذشته موجب کسب رضایت نسبی شهروندان شد و شهرداری و شورای شهر زنجان بارها مورد تفقد کریمانه شهروندان قرار گرفته‌اند که سرمایه بزرگی برای ماست و نباید خدشه دار شود.

 فیروزفر در پایان ضمن تشکر از همه گروه‌ها و اشخاص که با دعوت خود پیگیر کاندیداتوری وی در انتخابات مجلس بودند، گفت: همه ما موظفیم براساس منویات رهبری در جهت پرشور و باشکوه برگزار شدن انتخابات تلاش کنیم.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر