logo
امروز : جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۳:۱۳
[ شناسه خبر : ۳۰۷۷۵ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
فرمانده انتظامی شهرستان ابهر:

سارق مامور نما در ابهر دستگیر شد

سارق-مامور-نما-در-ابهر-دستگیر-شد
فرمانده انتظامی شهرستان ابهر از دستگیری فردی خبر داد که با معرفی خود به عنوان مامور پلیس مبارزه با مواد مخدر وارد منزل افراد سالمند شده و با استفاده از شوکر برقی اقدام به سرقت می‌کرد.

به گزارش موج رسا; به نقل از پایگاه خبری پلیس زنجان محمد مهدیخانی اظهار داشت: در راستای تماس تلفنی مرکز فوریت‌های پلیس 110 مبنی بر وقوع یک مورد سرقت در یکی از شهرهای حوزه استحفاظی، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

بیشتر بخوانید

وی در ادامه افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان با تحقیقات میدانی خود متوجه شدند یک نفر  سارق با معرفی خود به عنوان "مامور پلیس مبارزه با مواد مخدر" وارد منزل افراد سالمند شده و با استفاده از شوکر برقی ضمن اذیت و ارعاب افراد به تفتیش غیرقانونی و سرقت اشیاء قیمتی آنها می پردازد.

مهدیخانی بیان کرد: با اخذ دستور قضائی، مخفیگاه متهم در کمتر از 24 ساعت شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر پلیس آگاهی دلالت داده شد.

فرمانده انتظامی ابهر تصریح کرد: این متهم با اعمال مجرمانه سرقت، سوء استفاده از عناوین دولتی، آزار جسمی شهروندان با شوکر و تفتیش غیرقانونی منزل دیگران به مقام قضائی تحویل داده شد.

 

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر