logo
امروز : چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۰۰
[ شناسه خبر : ۳۰۷۶۶ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
رئیس اداره راهداری حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سلطانیه در گفتگو با موج رسا خبر داد:

بهسازی جاده‌های ارتباطی شهرستان سلطانیه به شرط تامین اعتبار

بهسازی-جاده‌های-ارتباطی-شهرستان-سلطانیه-به-شرط-تامین-اعتبار-
رئیس اداره راهداری حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سلطانیه با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی هر پروژه‌ای وابسته به اعتبارات در نظر گرفته شده است گفت: بهسازی جاده‌های ارتباطی سلطانیه در صورت تامین اعتبار در دستور کار قرار می‌گیرد.

حمید نظری در گفت‌وگو با موج رسا; با بیان اینکه پروژه‌های اداره راهداری حمل و نقل جاده‌ای در قالب احداث، روکشی و آسفالت در جاده‌ها است اظهار کرد: در سال پیش رو سعی بر این است که با تامین اعتبارات لازم بهسازی جاده‌ها در شهرستان سلطانیه گسترش یابد.

بیشتر بخوانید

وی افزود: رصد وضعیت راه‌های شهرستان سلطانیه شناسایی و نقطه گذاری مسیرهایی که نیاز به بهسازی دارند و کیفیت آسفالت‌های بکار برده شده از جمله مواردی است که اداره راهداری حمل و نقل جادهای شهرستان سلطانیه و عوامل آن مد نظر دارند.

رئیس اداره راهداری حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سلطانیه عنوان کرد: احداث راه‌های روستایی در سال 1402 زیر نظر کمیته برنامه‌ریزی شهرستان سلطانیه تشکیل نیافته و فعلا اعتباری برای بهسازی جاده‌های روستایی در نظر گرفته نشده است.

نظری ابراز کرد: برنامه‌ای که در سال 1402 اداره راهداری حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سلطانیه در دستور کار بوده و بهسازی راه روستایی ونونان شهرستان سلطانیه است.

وی تصریح کرد: در سال 1402 بهسازی و تعریض راه روستایی برنقور به پرنگین با ابلاغ اعتبار جز اولویت‌ها است بهسازی راه‌های روستایی ونونان به طول  4.5  کیلومتر و برنقور و پرنگین با طول 7 کیلومتر در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره راهداری حمل و نقل جاده‌ای شهرستان سلطانیه افزود: روکش آسفالت محور خیرآباد و کاکا آباد به طول 8 کیلومتر و روکش آسفالت اسد آباد به قیاسیه و بهسازی مسیر 2 کیلومتر  تخمین زده می‌شود که آسفالت و بهره‌برداری از چهار خطه خیرآباد به سه راهی سلطانیه محور ترانزیت زنجان به قزوین از اهم موضوعات است.

 

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر