logo
امروز : شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۰
[ شناسه خبر : ۳۰۷۶۰ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان:

راهیان نور، فرصتی مناسب برای آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت است

راهیان-نور،-فرصتی-مناسب-برای-آشنایی-دانش‌آموزان-با-فرهنگ-ایثار-و-شهادت-است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: اردوی راهیان نور، یک کار بزرگ فرهنگی و فرصتی مناسب برای آشناسازی دانش‌آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت است.

به گزارش موج رسا; به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، ابوالفضل رفیعی در جلسه هماهنگی راهیان‌نور شمالغرب کشور، افزود: همه مسئولان در اجرای اردوهای راهیان نور به عنوان یک کار بزرگ فرهنگی مسئولیت دارند و امیدواریم با جدیت به آن نگاه کنند و برای برگزاری مناسب این اردوها پای کار باشند.

بیشتر بخوانید

وی افزود: راهیان نور یکی از برنامه‌هایی است که می‌تواند نوجوانان و جوانان را به حماسه‌ دفاع مقدس و تاریخ پرافتخار بعد از انقلاب اسلامی، پیوند بزند و میزان آشنایی آنها را با ارزش‌های شهدا و دوران دفاع مقدس افزایش دهد.

رفیعی گفت: برپایی اردوی راهیان نور در شرایط کنونی که با جنگ شناختی و رسانه‌ای دشمن مواجه هستیم، از ضروریات است تا نوجوانان و جوانان ما با فرهنگ‌ ایثار و شهادت آشنا شوند ضمن اینکه جنس این اردوها اثرگذار است و سبک زندگی متفاوتی را پیش‌روی افراد باز می‌کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: اردوی راهیان نور به عنوان فرصتی برای مسئولان امر است تا شرایطی مطلوبی را برای افراد به‌ ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان، با رویکرد محله و مسجد محور، فراهم کنند و آنها را در فضای مفرح و با نشاط در معرض انفاس شهدا قرار داده و با فرهنگ معنوی ایثار و شهادت آشنا سازند.

رفیعی با تاکید بر اینکه به برنامه راهیان نور نباید نگاه اداری داشته باشیم، گفت: در کنار پیش‌بینی محتوای مناسب فرهنگی و برنامه‌های تبیینی، در زمینه اجرای این عملیات بزرگ نیز باید همه کمک کنیم.

این مسئول افزود: هزینه‌ها در چنین اموری، در واقع سرمایه‌گذاری برای صیانت از نسل جوان و کمک به سلامت و آرامش جامعه خواهد بود.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر