logo
امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۹:۳۷
[ شناسه خبر : ۳۰۴۵۴ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان:

۲ طرح آبرسانی روستایی در شهرستان سلطانیه افتتاح شد

۲-طرح-آبرسانی-روستایی-در-شهرستان-سلطانیه-افتتاح-شد
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: همزمان با سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، ۲ طرح آبرسانی روستایی در شهرستان سلطانیه افتتاح شد.

به گزارش موج رسا; علیرضا جزء قاسمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این طرح‌ها در روستاهای شکور آباد و نادر آباد در مجموع با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی افزود: طرح آبرسانی به روستای شکورآباد شامل احداث بیش از ۴ کیلومتر خط انتقال، حفر و تجهیز یک حلقه چاه به عمق ۸۰ متر، احداث حوضچه سرچاهی و برق رسانی به طول ۳۰۰ می‌باشد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: در اجرای این طرح علاوه بر مشارکت اهالی، خیّر آبرسان کشوری آقای حاج اکبر ابراهیمی نیز با اهدای ۱۷۰۰ متر لوله به ارزش ۵ میلیارد ریال مشارکت داشته است.

وی بیان کرد: بالغ بر ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از هزینه لازم برای اجرای این پروژه از محل اعتبارات عمرانی و ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال نیز با مشارکت اهالی تامین شده است.

جزء قاسمی به افتتاح طرح آبرسانی به روستای نادر آباد نیز اشاره کرده و گفت: این طرح شامل بیش از ۲ کیلومتر لوله گذاری شبکه توزیع و خط انتقال، احداث ۲۰۰ متر قنات، احداث مخزن ۳۰ متر مکعبی، خرید و جانمایی کانکس سر چاهی، برق رسانی به طول ۲۰۰ متر و نصب دستگاه کلرزن می‌باشد.

وی گفت: کار احداث قنات برای روستای نادر آباد با مشارکت شرکت جی تی آی پارسیان سلطانیه و به مبلغ ۲ میلیارد ریال انجام شده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان افزود: این طرح در مجموع با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید که بیش از ۳ میلیارد آن از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری تامین شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: با افتتاح این ۲ طرح، جمعیتی بالغ بر ۱۶۰۰ نفر از نعمت آب آشامیدنی سالم و پایدار بهره‌مند شدند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر