گروه:اقتصادي
ساعت :  ۱۰:۴۹ منتشرشده درتاریخ: ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ شناسه خبر : ۳۰۲۷
در گفت‌وگو با موج رسا تایید شد

رئیس سازمان صنعت، معادن و تجارت استان زنجان از تشکیل جلسه کمیسیون امنیت کارگری در مورد تعطیلی کارخانه روغن جهان خبر داد.

ناصر فغفوری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با تایید تعطیلی کارخانه روغن نباتی جهان اظهار کرد: تعدادی از کارگران از محصولات کارخانه توقیف کرده‌اند که صاحب کارخانه به شدت از این موضوع دلخور است.

وی به میزان روغن توقیف شده اشاره کرد و افزود: 140 تن روغن از کارخانه توقیف شده و بیرون رفته است.

رئیس سازمان صنعت، معادن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه کمیسیون امنیت کارگری امروز در این خصوص در استانداری زنجان جلسه دارد، گفت: در این کمیسیون تضمین‌هایی در خصوص عدم بروز چنین اتفاقاتی داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بعد از جلسه کمیسیون امنیت کارگری این کارخانه دوباره آغاز به کار می‌کند، خاطرنشان کرد: زمان شروع مجدد ظهر امروز مشخص می‌شود.

فغفوری بیان کرد: 26 کارگر مقدار 140 تن روغن را توقیف کرده‌اند که به نظرم اگر بیمه کارگری آنهاحل شود مشکلات برطرف می‌شود.

وی تصریح کرد: این کارخانه در حال حاضر هیچ مشکلی در خصوص مواد اولیه ندارد و با حل مشکل کارگران دوباره به چرخه تولید برمی‌گردد.

//س

انتهای پیام/

  • کلیدواژه:
ارسال نظر
3 + 9 =

نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود. نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.

نظرات