logo
امروز : دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۲۷
[ شناسه خبر : ۳۰۰۶۲ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
امام جمعه زنجان:

مسئولان برای کاستن فشار و سختی بر مردم تلاش کنند

مسئولان-برای-کاستن-فشار-و-سختی-بر-مردم-تلاش-کنند
امام جمعه زنجان با بیان اینکه صاحب اصلی این انقلاب مردم هستند و در تمام صحنه‌ها حضور پرشور و معنی‌دار دارند گفت: مسئولان برای کم کردن فشارها و سختی بر مردم تلاش کنند.

به گزارش موج رسا; آیت‌الله علی خاتمی در خطبه پیش از نماز عید فطر در شهر زنجان اظهار داشت: وقتی فردی مسلمان می‌شود و ایمان می‌آورد در این مسیر باید برخی سختی‌هایی را تحمل کند بنابراین باید استقامت داشته باشد چراکه اگر استقامت وجود داشته باشد خداوند یقینا امداد غیبی ارسال خواهد کرد و کمک‌کننده خواهد بود.

وی افزود: در ارتباط با انقلاب اسلامی نیز با استقامتی که وجود داشت سبب پیروزی انقلاب اسلامی و شکست دشمن شد.
امام جمعه زنجان با بیان اینکه درمان درد‌ها در جهان اسلام استقامت است، گفت: جبهه مقاومت نیز در برابر رژیم صهیونیستی ایستاده‌اند و نتیجه بسیار بیشتری نیز به دست خواهند آورد.
وی با تشکر از حضور مردم در تمام عرصه‌ها یادآور شد: مردم در تمام صحنه‌ها حضور پرشور و با استقامتی داشته‌اند و صاحب این انقلاب هستند، مردم تمام سختی‌ها را به جان خریده و استقامت کرده‌اند اما وظیفه مسئولان نیز این است تا در قبال مردم به وظایف خود کامل، دقیق به درستی عمل کنند چراکه حق مردم بسیار بالاتر از این‌ها است.
آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه به ازای صندلی هر مسئول ۷۲ شهید داده شده است، گفت: رهبر معظم انقلاب هر سال شعار سال را بیان می‌کنند و امسال نیز دو مسئله مهم را بیان فرمودند که مهار تورم و رونق تولید توصیه اکید ایشان بود.
وی ادامه داد: انتظار ایشان و مردم این است این شعار عملی و اجرا شود. و امیدواریم با جدیت و دقت شعار عملی شود.
امام جمعه زنجان با بیان اینکه اعضای دولت باید همانند تسبیح به هم متصل شوند، تصریح کرد: حق مردم تحمل این مقدار سختی و فشار نیست بنابراین مسئولان با دقت و هماهنگی بیشتر امور را پیش ببرند.
وی خاطر نشان کرد: اگر در راه خدا حرکت کنیم حتما باید برای نتیجه‌گیری باید امیدوار باشیم با این حال موضوع دوم داشتن وحدت است. 
آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه دشمن همه ما یکی است گفت: آمریکا از ایران قوی در هراس است. بنابراین اختلافی نباید وجود داشته باشد و باید وحدت رویه داشته باشیم و برای ایرانی آباد و آزاد و مستقل تلاش کنیم.
وی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، روز با شکوه قدس و نماز عید سعید فطر قدردانی کرد و افزود: همه ما باید برای اجرای مقررات در کشور پشتیبان باشیم.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر