logo
امروز : جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۳
[ شناسه خبر : ۲۹۷۹۴ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار:

افزایش تسهیلات بانکی برای پروژه‌های نهضت ملی را با جدیت دنبال می‌کنیم

افزایش-تسهیلات-بانکی-برای-پروژه‌های-نهضت-ملی-را-با-جدیت-دنبال-می‌کنیم-
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: افزایش تسهیلات بانکی برای پروژه‌های نهضت ملی را با جدیت دنبال می‌کنیم.

به گزارش موج رسا; سید محمد شعاعی اظهار کرد: با توجه به اینکه مسکن با دو مولفه مهم آورده مردمی و تسهیلات بانکی ساخته می‌شود، برای افزایش میزان تسهیلات پروژه های نهضت ملی مسکن به صورت جدی تلاش می‌کنیم.

وی با بیان اینکه توجه به ساخت مسکن همواره مورد توجه دولت‌ها است، گفت: در این راستا دولت سیزدهم نسبت به خانه‌دار شدن مردم بسیار تاکید دارد و از تمام ابزارها استفاده می‌کند تا بتواند برای افرادی که خانه ندارند مسکن بسازد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با بیان اینکه استان زنجان جزو استانهای پیشرو در اجرای نهضت ملی مسکن در سطح کشور است، عنوان کرد: در شرایط امروز هر چقدر ساخت مسکن زودتر انجام شود بهتر است و در این راستا باید متقاضیان همکاری لازم را داشته باشند.

وی با اشاره به دو مولفه مهم آورده مردمی و تسهیلات در ساخت مسکن گفت: مدیرکل راه و شهرسازی، استاندار و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی تلاش می‌کنیم تا میزان تسهیلات افزایش یافته و آورده مردمی کاهش یابد.

شعاعی تاکید کرد: شرایط اقتصادی مردم را درک می‌کنیم ولی ساخت و ساز واحد مسکونی با آورده مردمی و تسهیلات ایجاد می‌شود بنابراین از متقاضیان هم درخواست می‌شود نسبت به واریز آورده به موقع خود مساعدت لازم را داشته باشند و بدنه دولت هم برای تحقق این مهم تلاش زیادی می‌کند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر