logo
امروز : شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۹
[ شناسه خبر : ۲۹۶۷۲ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]

جزئیات تمدید ثبت نام جاماندگان طرح یکپارچه عرضه خودرو داخلی

جزئیات-تمدید-ثبت-نام-جاماندگان-طرح-یکپارچه-عرضه-خودرو-داخلی
سخنگوی وزارت صمت با اشاره به تمدید مهلت دو روزه در فروردین ماه برای جاماندگان ثبت نام طرح طرح یکپارچه عرضه خودروهای داخلی گفت: ثبت نام در اواخر بهار نیز یکبار دیگر ثبت نام انجام می‌شود.

به گزارش موج رسا; امید قالیباف سخنگوی وزارت صمت درباره چگونگی ثبت نام جاماندگان از «طرح عرضه یکپارچه خودروهای داخلی»، گفت: متقاضیان خودروی داخلی که در قالب طرح یکپارچه تخصیص خودرو در روزهای 20 تا 23 اسفند سال قبل حساب وکالتی 100 میلیون تومانی بنام سازمان حمایت افتتاح کرده اند، چنانچه از 26 تا 29 اسفند نتوانسته‌اند ثبت نام کنند روزهای 7 و 8 فروردین نیز مهلت ثبت نام خواهند داشت.

وی افزود: همچنین متقاضیانی که در مهلت یاد شده حساب وکالتی افتتاح کرده اند اما بانک‌ها اسامی آنها را به سامانه یکپارچه ارسال نکرده‌اند نیز می‌توانند در روزهای 7 و 8 فروردین ثبت نام کنند.

قالیباف گفت: ملاک ثبت نام در سامانه esalecar.ir در این مرحله فقط و فقط اعلام اسامی متقاضیانی است که حساب وکالتی 100 میلیون تومانی با سازمان حمایت ایجاد کرده‌اند از سوی بانکهاست و بنابراین اگر فردی در سامانه با اشکال مواجه می‌شود، باید علت را از بانک خود سوال کند که چرا اسمش ارسال نشده است.

وی درباره  امکان ویرایش متقاضی و تغییر خودرو انتخاب شده، گفت: پس از ثبت نام تمام متقاضیان که تا 8 فروردین به پایان می‌رسد کار بررسی اطلاعات متقاضیان( با توجه به شرایط ذکر شده در طرح) آغاز و فهرست نهایی متقاضیان خودروهای داخلی مشخص خواهد شد و پس از ان امکان ویرایش برای خریداران فعال می‌شود.

مشاور وزیر صمت بیان داشت: در طرح یکپارچه تخصیص خودرو بیش از 950 هزار متقاضی حساب وکالتی با سازمان حمایت افتتاح کرده اند (که 880 هزار نفر تا 29 اسفند ثبت نام و خودرو خود را انتخاب کردند) اما عده‌ای هم بودند که به دلایل مختلف از جمله یکی دانستن طرح فروش ایران خودرو با طرح یکپارچه تخصیص خودرو ،حساب وکالتی بنام ایران خودرو را ایجاد کرده بودند که باید به نام سازمان حمایت تغییر می یافت و به همین دلیل حذف شدند.

قالیباف افزود: با توجه به این مسئله وزارت صمت در آخر بهار مجددا در قالب طرح یکپارچه تخصیص خودرو ثبت نام خواهد گذاشت و افراد حذف شده در این نوبت می توانند کمتر از 3 ماه دیگر جهت خرید خودرو ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر