logo
امروز : شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۸
[ شناسه خبر : ۲۹۳۸۸ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]

ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آغاز شد

ثبت‌نام-آزمون-استخدامی-آموزش-و-پرورش-آغاز-شد-
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش موج رسا; علیرضا کریمیان مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال 1401 خبر داد.

وی با اعلام این خبر گفت: زمان شروع ثبت نام از روز چهارشنبه 10 اسفند ماه تا روز سه‌شنبه 16 اسفند ماه خواهد بود و داوطلبان باید حتماً شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام را داشته و دفترچه راهنمای ثبت نام را به‌طور کامل مطالعه کنند ضمن اینکه در درج مشخصات و تمامی اطلاعات لازم دیگر دقت و توجه کافی به عمل آورند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: داوطلبان با رعایت مفاد مندرج در دفترچه و ضوابط مربوطه می‌توانند حداکثر سه شغل محل را به شرط یکسان بودن شغل انتخاب نماید. اولویت اول و دوم داوطلب به عنوان شغل محل اصلی و اولویت سوم انتخابی نیز برای تکمیل ظرفیت لحاظ می‌شود که به شرط موافقت دستگاه و سازمان اداری و استخدامی کشور و خالی ماندن ظرفیت در مورد آن اقدام خواهد شد.

 

وی خاطرنشان کرد: کارت شرکت در این آزمون استخدامی از روز سه‌شنبه 5 اردیبهشت 1402 در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده و آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در روز جمعه مورخ 8 اردیبهشت سال 1402 در تهران و با توجه به آمار شرکت‌کنندگان حسب مورد در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر