logo
امروز : جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۰
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/6/2 ] [ 13 ذو القعدة 1444 ]
[ شناسه خبر : ۲۹۳۷۲ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]

ممنوعیت به‌کارگیری معلم خرید خدمات در مدارس بعد از آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ممنوعیت-به‌کارگیری-معلم-خرید-خدمات-در-مدارس-بعد-از-آزمون-استخدامی-آموزش-و-پرورش
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: بعد از آزمون استخدامی آموزش و پرورش که 8 اردیبهشت سال 1402 برگزار می‌شود، به کارگیری نیروی خرید خدمات آموزشی در آموزش و پرورش ممنوع است.

به گزارش موج رسا; صادق ستاری‌فرد معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از ممنوعیت به‌کارگیری معلم خرید خدمات در مدارس بعد از آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد و اظهار کرد: در مجوزی که سازمان اداری و استخدامی برای آموزش و پرورش ارسال کرده، صراحتا اعلام کرده است که به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز در شغل‌محل‌هایی که تاکنون به این طریق جذب معلم انجام شده است، مجوز جذب پیمانی 19 هزار و 861 نفر صادر شده است و افراد جذب شده از این طریق جایگزین نیروهای فصلی و موقت می‌شوند.

وی ادامه داد بر این اساس نیروهای خرید خدماتی که تمایل به ادامه همکاری با آموزش و پرورش دارند باید در آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش شرکت کنند.

 ستاری‌فرد تصریح کرد: طبق تبصره 20 قانون بودجه هرگونه به کارگیری نیروی انسانی و تمدید قرارداد در قالب خرید خدمات آموزشی برای سال آتی مورد تأیید سازمان اداری و استخدامی نخواهد بود لذا از این افراد خواهش می‌کنیم در آزمون استخدامی 8 اردیبهشت شرکت کنند.

فارس

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر