logo
امروز : چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۵:۰۴
[ شناسه خبر : ۲۹۳۱۳ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان:

جسم بی‌جان مرد غرق شده در سد کشاورزی طارم بیرون کشیده شد

جسم-بی‌جان-مرد-غرق-شده-در-سد-کشاورزی-طارم-بیرون-کشیده-شد
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان از غرق شدن مردی در سد کشاورزی شهرستان طارم خبرداد و گفت: جسم بی‌جان این مرد از سد کشاورزی طارم بیرون کشیده شد.

به گزارش موج رسا; غفور آقاجانلو امروز در جمع خبرنگاران از غرق شدن فردی در شهرستان طارم خبرداد و اظهار کرد: یک مورد حادثه غرق شدگی در سد کشاورزی روستای دهنه شهرستان طارم به ندای امداد هلال احمر گزارش شد که بلافاصله 2 تیم هشت نفره از این شهرستان به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: متاسفانه فرد غرق شده بی‌جان از آب بیرون کشیده شده و به عوامل انتظامی شهرستان طارم تحویل داده شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان با بیان اینکه به بیش از 90 نفر از هموطنان گرفتار در برف و حوادث جاده ای زنجان معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تیم‌های امداد و نجات هلال احمر در شبانه روز گذشته به بیش از 90 نفر از هموطنان گرفتار در برف و کولاک و حوادث جاده‌های این استان امدادرسانی کردند.

وی در ادامه به وقوع برف و کولاک اشاره کرد و افزود: در شبانه روز گذشته در جاده‌های کوهستانی شهرستان های طارم، زنجان، خدابنده و ماهنشان 12 تیم عملیاتی با 33 امدادگر و نجاتگر به بیش از 60 نفر از سرنشینان 20 خودرو امدادرسانی کردند.

آقاجانلو با بیان اینکه در شبانه روز گذشته پنج مورد تصادف رانندگی در جاده های استان زنجان ثبت شد، اظهارداشت: در این حوادث 31 نفر از هموطنان، آسیب دیده بودند که تیم های عملیاتی هلال احمر به آنان امدادرسانی کردند و خوشبختانه این حوادث فوتی نداشت.

وی اظهارداشت: در طرح زمستانی، پایگاه های ثابت و موقت جمعیت هلال احمر استان زنجان به صورت شبانه روزی برای ارائه خدمات امدادی به مسافران و رانندگان عبوری از جاده‌های استان فعال هستند.

به گفته معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان، برای ارائه خدمات مطلوب علاوه بر پایگاه های جاده‌ای، هشت پایگاه پشتیبان نیز در شهرستان‌های خرم دره، ابهر، خدابنده، زنجان، ماهنشان، ایجرود، طارم و مرکز استان فعال است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: همه پایگاه‌های ثابت و موقت هلال احمر استان به اقلام زیستی و غذایی برای در راه ماندگان و اسکان اضطراری موقت تجهیز شده است. معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان زنجان از هموطنان خواست؛ در صورت گرفتار شدن دربرف و کولاک، حوادث و بلایا می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز، برای دریافت خدمات امدادی با شماره ۱۱۲ ندای امداد و نجات تماس بگیرند.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر