logo
امروز : شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲:۴۱
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/6/3 ] [ 14 ذو القعدة 1444 ]
[ شناسه خبر : ۲۹۲۰۱ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
همزمان با سراسر کشور در روز ۲۲ بهمن ماه:

آغاز حماسه ۲۲ بهمن در استان زنجان

آغاز-حماسه-۲۲-بهمن-در-استان-زنجان
اینجا زنجان است و بهمن باشکوه دیگری در حال خلق شدن است و حال نوبت رسانه‌های بیگانه و خودفروخته است که به دنبال چاره‌ای برای انعکاس کم‌رنگ این حضور گسترده هستند؛ اما غافل از اینکه این حضور نمی‌تواند با گزافه‌گویی‌های این تعداد معدود رسانه کم رنگ شود.

به گزارش موج رسا; مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن استان زنجان دقایقی قبل و با حضور عموم مردم دیار شور و شعور حسینی از محل‌های تعیین شده شروع و مردم از نقاط مختلف استان با حضور خود در این راهپیمایی، پشتیبانی خود از ولایت و نظام را بار دیگر به جهانیان ثابت خواهند کرد.

دوستداران و دلسوزان نظام و انقلاب اسلامی پیر و جوان، زن و مرد، کودک و بزرگ، دهه هشتادی‌ها و دهه نودی‌ها با در دست داشتن پرچم‌های ایران اسلامی به‌صورت خانوادگی در این راهپیمایی حضور یافته‌اند تا چهل و چهارمین بهار آزادی ایران اسلامی را جشن گرفته و بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و همچنین منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید عهد و میثاق داشته باشند.

 مردم پر شور‌تر از قبل آمد‌ه‌اند تا بگویند هیچ چیزی نمی‌تواند اتحاد ملت ایران عزیز را در هم بریزد و آشفتگی ایجاد کند.

همه مردم آمده‌اند تا ثابت کنند هیچ گاه اجازه نخواهند داد دشمنان با فتنه‌ها و فریب عده‌ای؛ به آرزو‌های ننگین خود دست یابند و با همدلی و انسجام و اتحاد تمام آرزو‌های خصمانه دشمنان در خصوص ایران عزیز اسلامی را بر باد خواهند داد.

همه آمده‌اند تا در کنار هم وارد راهی شوند که به سعادت منتهی می‌شود، راهی که از میان فراز و‌فرود و‌ فتنه می‌گذرد، راهی پر از سختی‌های شیرین و پیچ‌های حساس و تاریخی، در برهه‌ای از‌ زمان که هرگز‌ لابه‌لای تاریخ گم نخواهد شد.

هوای بسیار سرد هم جلوی اشتیاق زنجانی‌ها برای حضور را نگرفته است و سیل جمعیت از قبل از موعد مقرر از خیابان‌های اطراف سرازیر شده است.

در این راهپیمایی شعارهای "ایران استوار، ۴۴ سال اقتدار"، "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل"، "استقلال آزادی جمهوری اسلامی" سر داده می‌شود تا گوش تمام آنهایی که نمی‌خواهند این شعار‌ها را بشنوند کر کنند.

آری اینجا زنجان است و بهمن باشکوه دیگری در حال خلق شدن است و حال نوبت رسانه‌های بیگانه و خودفروخته است که به دنبال چاره‌ای برای انعکاس کم‌رنگ این حضور گسترده هستند؛ اما غافل از اینکه این حضور نمی‌تواند با گزافه‌گویی‌های این تعداد معدود رسانه که خود نیز بر این باورند که در طول 44 سال گذشته همیشه دست‌های خود را به علامت عجز و ناتوانی بالا برده‌اند، کم‌رنگ شود.

امروز روز حماسه حضور است. این مرز پرگهر حماسه‌های زیادی را در طول تاریخ به خود دیده و زخمی التهاب دوران‌ها شده است.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر