logo
امروز : چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۵۹
[ شناسه خبر : ۲۹۰۰۴ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان خبرداد:

تخصیص بیش از 2300 تن سهمیه برنج و شکر در استان زنجان

تخصیص-بیش-از-2300-تن-سهمیه-برنج-و-شکر-در-استان-زنجان-
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از تخصیص 2 هزار و 340 تن برنج و شکر برای مصرف شهروندان زنجانی در دی ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش موج رسا; به نقل از واحد روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان، ولی‌اله زمانی، اظهار داشت: 2 هزار و 340 تن انواع کالاهای اساسی شامل برنج تایلندی "رده ب" و شکر سفید برای مصرف شهروندان زنجانی از محل ذخایر راهبردی کشور، متناسب با موجودی انبارها و با قیمت مصوب و تمام شده درب انبار به منظور عرضه در سطح استان زنجان توزیع خواهد شد.

زمانی خاطرنشان کرد: 2 هزار و 231 تن شکر سفید نیز در بسته‌بندی‌های مختلف با قیمت کیلویی 18 هزار تومان و با احتساب 1 درصد مالیات بر ارزش افزوده در اختیار کارگروه تنظیم بازار استان قرار گرفته است.

وی بیان کرد: 109 تن برنج تایلندی رده "ب" در بسته‌بندی 10 و 50 کیلویی با قیمت 16 هزار و 500 تومان در راستای وظایف و ماموریت‌های اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان تخصیص و در 9 ماه گذشته توزیع شده است.

وی عنوان کرد: در انبار کالاهای اساسی این اداره کل به مقدار مورد نیاز استان انواع کالاهای اساسی شامل گندم، آرد، برنج و شکر ذخیره و نگهداری شده تا در موقع نیاز و بر اساس مجوزهای صادره از سوی شرکت بازرگانی دولتی ایران و هماهنگی ستاد تنظیم بازار استان‌ به جامعه‌ی هدف تزریق شود.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر