logo
امروز : یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/9 ] [ 26 رمضان 1442 ]
شناسه خبر : ۲۹۰
همزمان به دهه فجر؛

32 پروژه با اعتبار حدود 30 میلیارد تومان در زنجان به بهره برداری می‌رسد

32-پروژه-با-اعتبار-حدود-30-میلیارد-تومان-در-زنجان-به-بهره-برداری-می‌رسد

شهرداری زنجان با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح در سطح شهر زنجان گفت: همزمان با دهه فجر 32 پروژه با اعتبار حدود 30 میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

حبیب یگانه در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی در زنجان اظهار کرد: گرمخانه شهرداری زنجان یکی از مهمترین پروژه‌ای است که همزمان با دهه فجر در زنجان به بهره ‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به افتتاح چند پروژه پارک در سطح شهر زنجان گفت: عملیات اجرایی تعدادی از پارکها به اتمام رسیده که افتتاح پارک‌ بازار خیام نیز از جمله این پروژه‌ها بوده است.

شهرداری زنجان ابراز کرد: تعدادی از پروژه‌های زیر سازی رو سازی راه در سطح شهر زنجان نیز به بهره برداری می‌رسد.

وی با اشاره به افتتاح سه پروژه بزرگ با سرمایه گذاری بخش خصوصی بوده در زنجان اجرا می‌شود افزود: پروژه مهدوی که یک پروژه تجاری اداری بوده عملیات اجرایی آن در زنجان آغاز می‌شود.

شهردار زنجان پروژه گلشهر کاظمیه میدان میوه تره بار و پارکینگ طبقاتی دروازه ارگ را نیز از دیگر پروژه‌های اجرایی دهه فجر عنوان کرد و افزود: حجم سرمایه گذاری این سه پروژه در حدود 150 میلیارد تومان بوده است.

وی با اشاره به 32 پروژه اجرایی دهه فجر بیان کرد: آغاز عملیات اجرایی پارکینگ‌ها، روکش‌های آسفالتی، پروژه‌های مربوط به اصلاح هندسی معابر، پروژههای طراحی در حوزه شهرسازی و غیره بوده است.

//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *