logo
امروز : پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۴:۴۶
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/2/2 ] [ 11 رجب 1444 ]
شناسه خبر : ۲۸۸۰۲
امام جمعه زنجان:

حل مشکلات مردم ضروری است/ مسئولان وعده‌های خود را فراموش نکنند

حل-مشکلات-مردم-ضروری-است-مسئولان-وعده‌های-خود-را-فراموش-نکنند
امام جمعه زنجان با اشاره به جانفشانی‌‎های مردم در راستای اهداف عالی انقلاب اسلامی، گفت: رسیدگی و حل مشکلات مردم ضروری است و این امر نباد مورد غفلت قرار گیرد.

به گزارش موج رسا; آیت‌الله علی خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه زنجان با اشاره به تایید منش حاج قاسم سلیمانی توسط رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: امیدواریم جوانان بر منش شهید سپهبد سردار سلیمانی عمل کنند.

وی با بیان اینکه سردار شهید سپهبد سردار سلیمانی در جهاد اکبر پیروز شد، ابراز کرد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب سردار سلیمانی نه یک فرد بلکه یک مکتب بود.

امام جمعه زنجان با اشاره به حماسه مردم در ۹ دی ۸۸، تصریح کرد: مردم در هر زمانی پایبندی و عشق خود به نظام را اثبات کرده‌اند.

وی با بیان اینکه دشمن در رسیدن به اهداف خود در ضربه زدن به نظام ناکام مانده است، عنوان کرد: دشمن همچنان دست از فتنه و توطئه‌چینی علیه انقلاب اسلامی برنداشته است.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه دشمن از اولین روزهای انقلاب انواع توطئه‌ها و جنگ را علیه ایران به کار گرفت اما به اهداف خود نرسید، تاکید کرد: غفلت از رسیدگی به مشکلات مردم باعث ایجاد نارضایتی در جامعه می‌شود.

وی با اشاره به جانفشانی‌های مردم در راستای اهداف عالی انقلاب اسلامی، خاطر نشان کرد: رسیدگی و حل مشکلات مردم ضروری است و این امر نباد مورد غفلت قرار گیرد.

امام‌جمعه زنجان با اشاره به وعده مسئولان برای حل مشکلات مردم و جامعه، ابراز کرد: مسئولان وعده‌های خود مبنی بر حل مشکلات مردم را فراموش نکنند./ک

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر