logo
امروز : شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۱
[ شناسه خبر : ۲۸۷۳۷ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
محمد مرندی:

اگر ایران به دنبال سلاح هسته‌ای بود، یک سال پیش ساخته بود

اگر-ایران-به-دنبال-سلاح-هسته‌ای-بود،-یک-سال-پیش-ساخته-بود
کارشناس و مشاور رسانه‌ای تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: اگر ایران به دنبال سلاح هسته‌ای بود، یک سال پیش ساخته بود.

به گزارش موج رسا; محمد مرندی کارشناس و مشاور رسانه‌ای تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: اگر ایران به دنبال سلاح هسته‌ای بود، یک سال پیش ساخته بود.

 
وی‌ ادامه داد: در جریان مذاکرات هسته‌ای وین، رژیم‌های غربی مدام ادعا می‌کردند که برنامه هسته‌ای ایران «به نقطه‌ای بدون بازگشت می‌رسد». ماه ها از مذاکرات گذشته و غرب ساکت است. چرا؟ دروغ می‌گفتند.
 
درحالیکه مذاکرات رفع تحریم‌های ایران و بازگشت آمریکا به برجام چند ماه است به دلیل زیاده‌خواهی‌ و رویکرد غیرواقع‌بینانه طرف آمریکایی و کارشکنی‌های اروپایی‌ها متوقف شده است، مقامات ایران بارها اعلام کرده‌اند که تهران آماده از سرگیری رایزنی‌ها و به نتیجه رساندن آن است.
 
حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران نیز در توییتی با اشاره به دیدار چند روز پیش خود با «جوزپ بورل» مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اردن در حاشیه نشست بغداد ۲ نوشت : در دیدار با آقای بورل در مورد برداشتن گام‌های نهایی توافق، موافق بودیم. پنجره توافق از سوی ایران باز است اما نه برای همیشه.
 
منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر