logo
امروز : سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
امام رضا (ع):هر کس اندوه مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم از دلش مى زداید. (الکافى، ج ۲، ص ۲۰۰)
[ 2021/5/18 ] [ 5 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۲۸۷
با معرفی برگزیدگان؛

پرونده چهارمین جشنواره موسیقی آوای امید در زنجان بسته شد

پرونده-چهارمین-جشنواره-موسیقی-آوای-امید-در-زنجان-بسته-شد

با معرفی برگزیدگان؛پرونده چهارمین جشنواره موسیقی آوای امید در زنجان بسته شد.

به گزارش موج رسا; مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره موسیقی آوای امید با حضور معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار زنجان، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و جمعی از مسئولان برگزار شد.

در این مراسم از نفرات برگزیده در بخش‌های مختلف و همچنین گروه‌های برتر تقدیر شد.

طبق رای هیأت داوران در رشته «کمانچه» گروه سنی "ب": ثمین محبی‌نژاد و کیانوش قاسملو شایسته تقدیر شناخته شدند.

در رشته «آواز ايراني» گروه سني "ب": رضاد هدايتي، محمد صالحي و حميدرضا تيموري

گروه سني «ج» علي باقري شايسته تقدير

رشته «سنتور»: گروه سني خردسال، سيد ثنا لطفي و اميد بهرامي شايسته تقدير

گروه سني «الف»: رژين صحافي و آذين عبادي شايسته تقدير و مهسا خلفي به عنوان نفر برگزيده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شد.

در گروه سني «ب» نيز امير محمد خدابنده و محسن رضايي شايسته تقدير و امير سعيد رمضاني‌فر به عنوان نفر برگزيده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شد.

در گروه سني «ج» نيز سعيد تركي به عنوان نفر برگزيده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شد.

در گروه سني «ني» محسن مهربان و وحيد كرمي شايسته تقديرشناخته شد.

«دف» گروه سني "ب" نيز مسعود جعفري شايسته تقدير شناخته شد.

در گروه سني «ج» امين غفاري شهري شايسته تقدير شناخته شد.

در رشته «تنبك» گروه سني "الف": آتريسا قلم‌آرا به عنوان نفر برگزيده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شد.

در همين رشته در گروه سني «ب» نيز كيانوش زرين‌گري به عنوان نفر برگزيده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شد.

در رشته «ويولن كلاسيك»، گروه سني "الف" وحيد محمد موسوي، طوبي سليماني، يكتا سليماني‌نژاد، سنا والي و فرزين عسگري شايسته تقدير شناخته شده و يكتا افشاري نيز به عنوان نفر برگزيده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شد.

در گروه سني "ب" همين رشته نيز مهتا بحري شايسته تقدير و ثمين محبي‌نژاد به عنوان نفر برگزيده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شد.

در گروه سني "ج" نيز فريده صاحبي وايقان و مهديس برجخاني شايسته تقدير شناخته شده و اميد موسوي طيبي به عنوان نفر برگزيده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شد.

در رشته «پيانو» زير 10 سال رها مرشدي و نيكو قاسمي شايسته تقدير و آيلين حنيفه‌ به عنوان نفر برگزيده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شد.

در گروه سني همين رشته نيز مليكا شهبازي، ستايش بيابان نورد، آيلين ميزبان و شكيلا عزيزي زنجاني به عنوان شايسته تقدير انتخاب و هستي ولايت‌پرورده و گيلدا امانلو نيز به صورت مشترك به عنوان نفر برگزيده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شدند.

در گروه سني «ب» نيز نسيم گل‌تپه، شراره رضوي، كسري حسني، گلاره كلاه‌چي به عنوان نفرات شايسته تقدير انتخاب و ائلمان فرد و كيانوش اسماعيلي‌فرد هر دو به صورت مشترك به عنوان نفرات برگزيده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شدند.

در گروه سني «ج» نيز سارا سيدين به عنوان نفر شايسته تقدير انتخاب شد.

در رشته «گيتار فلامنكو» مهرشا اسكندرپرو به عنوان نفر برگزيده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شد.

در گروه سني "ب" نيز ياسمن قندي و سپهر فرندي شايسته تقدير شده و از علي رضائيون به عنوان نفر برگزيده با با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدير شد.

در گروه سني "ج" نيز سارينا كرمي و علي ابراهيمي‌نژاد شايسته تقدير و سجاد اميني به عنوان نفر برگزيده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شد.

در رشته «تار» گروه سنی "ب": پگاه احمدی شایسته تقدیر و نیلوفر حسن‌کریم به عنوان نفر برگزیده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شد.

همچنین در رشته «ویولن ایرانی» گروه سنی "الف": مائده دلجویی و امیر علی دانایی شایسته تقدیر شناخته شدند.

در گروه سنی "ج" نیز گلیار حریری و سیده کیانا زمانی شایسته تقدیر و امیر فواد بهروش به عنوان نفر برگزیده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از وی تقدیر شد.

همچنین در بخش آشیقی نیز گروه موسیقی آشیقی «اویغور» به سرپرستی عرفان باقری برگزیده و به  عنوان گروه منتخب انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از این گروه تقدیر شد.

در ساز «قوپوز»، گروه سنی "الف"عرفان باقری شایسته تقدیر شد.

گروه سنی «ب»: سید یاسین موسوی شایسته تقدیر شد.

گروه سنی «ج» محسن مهدیخانی به عنوان نفر برتر انتخاب و از وی با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از این گروه تقدیر شد.

در رشته «گیتار کلاسیک» گروه سنی "الف": سامان ندرلو، محمدرضا بیات و ایلیا اسدی شایسته تقدیر و مهرسا محمودپور به عنوان نفر برگزیده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از این گروه تقدیر شد.

در گروه سنی "ب" نیز رومینا ادهمی، ثنا محمدیان، علیرضا رنجبر، آیدا بهرامی شایسته تقدیر و ستایش یعوب‌نژاد و سپهر فرندی هر دو به عنوان نفر برگزیده انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از این  دو نفر تقدیر شد.

در گروه سنی «ج» نیز زهرا فضل‌اللهی و سیاوش مقدم شایسته تقدیر و معین ژاله‌فر به عنوان نفر برگزیده انتخاب شده و از وی با با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیر شد.

در بخش «پاپ» نیز گروه ژالین به سرپرستی امین فرامرزی، گروه «دسیبل» به سرپرستی مهسا عسگری‌نژاد شایسته تقدیر و گروه «بوم» به سرپرستی امین انصاری و  عنوان گروه منتخب انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از این گروه تقدیر شد.

 در بخش گروه‌نوازی بخش سنتی نیز گروه «دیلمان» به سرپرستی امیرمحمد خدابنده، گروه «رایا» به سرپرستی مهرداد شیخلری، گروه «محجوبی» نوازنده سنتور اسکندر عسگری شایسته تقدیر شناخته شده و گروه «ضرب راز» به سرپرستی نیما ارغوانی‌فرد به عنوان گروه منتخب انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از این گروه تقدیر شد.

در بخش کلاسیک نیز گروه «وایس لید» به سرپرستی احسان عمولر، گروه «آموترو» نوازنده ساز دهنی توسط امیر موسوی طیبی به عنوان گروه‌های شایسته تقدیر انتخاب و گروه «تریو» به سرپرتسی مسعود مهدی به عنوان گروه منتخب انتخاب و با اهدای تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی از این گروه تقدیر شد.

همچنين در بخش جنبي جشنواره نيز به ترتيب از كيانوش زرين‌گري در سه تار، محمدرضا جباري در كمانچه، محسن عسگري در ويولن، ثمين محبي‌نژاد در ويولن، حامد عسگري در فلوت، ماهان كريمي در فلوت، راضيه شاهمرادي در تار آذري، زهرا ميرزايي در تار آذري، كاميار عابديني در فلوت ريكوردر، بنيتا اسدزاده در فلوت ريكوردر، كيانا گلي در فلوت ريكوردر،يعقوب تاور در كارمون، خشايار عابديني در سازدهني، رادمهر ملكي در آواز، سروش اديبي در تنبك، اميرجواد فدايي در تنبك تقدير شد.//ن

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *