logo
امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۱
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/3/28 ] [ 6 رمضان 1444 ]
شناسه خبر : ۲۸۴۴۴
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان خبرداد

نصب و راهداری اندازی ۳۰۰۰ پنل خورشیدی در استان زنجان/ بیش از 475 هزار بسته کمک معیشتی توسط بسیج در بین جامعه هدف توزیع شد

نصب-و-راهداری-اندازی-۳۰۰۰-پنل-خورشیدی-در-استان-زنجان-بیش-از-475-هزار-بسته-کمک-معیشتی-توسط-بسیج-در-بین-جامعه-هدف-توزیع-شد
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اجرا ۹۹ پروژه عام‌المنفعه در استان، گفت: بیش از 45 هزار بسته کمک معیشتی در 6 ماه اول سال و 430 هزار بسته معیشتی در دوران کرونایی توسط بسیج در بین قشر نیازمند توزیع‌ شده است.

به گزارش موج رسا; سردار جهانبخش کرمی صبح امروز در رزمایش جهادگران فاطمی با تبریک هفته بسیج به بسیجیان، اظهار کرد: امام خمینی (ره) فرمودند: بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده‌اند. بسیج میقات پابرهنگان و معراج اندیشه پاک اسلامی است.

وی با بیان اینکه بسیجیان در تمامی صحنه‌های امنیتی، دفاعی، علمی، صنعت و... حضور فعال دارند، تصریح کرد: دست تک‌تک بسیجیان را می‌بوسم.

نصب و راهداری اندازی ۳۰۰۰ پنل خورشیدی در استان زنجان

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه ۱۳۵۰ گروه جهادی در استان زنجان توسط نواحی مقاومت و پایگاه‌ها سازمان‌دهی شده‌اند، عنوان کرد: 300 گروه جهادی در این رزمایش شرکت کرده‌اند و در مناطق هدف حضور خواهند داشت و به مردم خدمت‌رسانی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای نصب و راهداری اندازی ۳۰۰۰ پنل خورشیدی انجام‌شده است، ادامه داد: ۳۰ تعاونی اشتغال‌زایی و ۱۸ بازارچه فروش در راستای اقتصاد مقاومتی در استان زنجان راه‌اندازی شده است.

سردار کرمی با بیان اینکه ۸ قرارگاه جهادی و سازندگی شهرستانی در استان فعال است، افزود: ۵۷ پروژه بسیج آب‌رسانی در دست اقدام است و این پروژه‌ها در مرحله پایانی است.

اجرای 6 پروژه آب کشاورزی

وی با بیان اینکه 6 پروژه آب کشاورزی مهم و اثر گزار در استان انجام‌شده است، ابراز کرد: 160 خانه محروم با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) در دستور کار است که 20 واحد آن در هفته بسیج افتتاح می‌شود.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اجرا ۹۹ پروژه عام‌المنفعه در استان، خاطرنشان کرد: بیش از 45 هزار بسته کمک معیشتی در 6 ماه اول سال و 430 هزار بسته معیشتی در دوران کرونایی توسط بسیج در بین قشر نیازمند توزیع‌شده است.

وی با اشاره به زمان اجرای این رزمایش در سراسر استان زنجان، تصریح کرد: این رزمایش به مدت یک هفته تا 10 روز در سراسر استان اجرا می‌شود.

سردار کرمی با بیان اینکه این مردم شایسته بهترین خدمات هستند، افزود: ما جانمان را برای این ملت ولایی و شهیدپرور تقدیم می‌کنیم.//ک

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر