logo
امروز : دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۴
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/3/27 ] [ 5 رمضان 1444 ]
شناسه خبر : ۲۸۲۶۰
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان؛

برگزاری ششمین جشنواره منطقه‌ای طلوع ظرفیتی در زنجان

برگزاری-ششمین-جشنواره-منطقه‌ای-طلوع-ظرفیتی-در-زنجان
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان زنجان با بیان اینکه هر رویداد بین‌المللی در هر منطقه‌ای که برگزار شود می‌تواند در جذب گردشگر برای آن منطقه مثمرثمر باشد گفت: جشنواره منطقه‌ای طلوع ظرفیتی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری زنجان است.

به گزارش موج رسا; به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان، سید سعید صفوی روز ۸ آبان ماه ۱۴۰۱ در نشست با مدیرکل بهزیستی استان زنجان اظهار داشت: زنجان دارای ظرفیت‌های بالایی در حوزه تاریخی، گردشگری و صنایع دستی است که با میزبانی همایش‌ها و جشنواره‌های ملی و بین‌المللی می‌تواند خود را بهتر و بیشتر به دنیا معرفی کند.

صفوی گفت: در حاشیه این جشنواره مفاخرشهرستان، آداب و رسوم و آیین ها، لباس‌های محلی، تولیدات کشاورزی، غذا و زبان و نیز جاذبه‌های گردشگری این شهرستان به مردم معرفی می‌شود.

سلمان حسینی در این جلسه بیان کرد: از ۴ استان غرب ایران میهمان داخلی در این جشنواره حضور دارند که می‌توان هر یک از آن‌ها را سفیری دانست که می‌توانند در معرفی هر چه بیشتر زنجان و جاذبه‌های گردشگری آن نقش داشته باشند.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان افزود: این جشنواره با هدف ایجاد ارتباطی هماهنگ، تاثیر گذار، متقابل و پویا در جهت توانمندسازی افراد معلول و گسترش همکاری‌های مشترک و خلاق و با توجه به نقش موثر و ارزشمند هنر، نمایش و صنایع دستی است.

او گفت: پس از بررسی ۵۲ اثر رسیده از گروههای نمایشی استانهای زنجان، قزوین، اردبیل و آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی به دبیرخانه جشنواره ۱۴ اثر به مرحله نهایی شرکت در جشنواره رسید./ب

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر