logo
امروز : یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۱
[ شناسه خبر : ۲۸۱۸۳ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
امام جمعه زنجان:

رسانه های غربی در برابر جنایت های آمریکا و فرانسه سکوت کرده اند/ لزوم جهاد تبیین در برابر جنگ ترکیبی دشمن

رسانه-های-غربی-در-برابر-جنایت-های-آمریکا-و-فرانسه-سکوت-کرده-اند-لزوم-جهاد-تبیین-در-برابر-جنگ-ترکیبی-دشمن
امام جمعه زنجان با بیان اینکه وقایع کنونی بحث اعتراض نیست، گفت: جنایاتی که در آمریکا و یا فرانسه رخ می دهد، هیچکدام آنها توسط همین شبکه های تبلیغاتی دشمن منعکس نمی شود.

به گزارش موج رسا; آیت‌الله علی‌ خاتمی امروز در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به بیانات رهبر انقلاب، اظهار کرد: رهبری فرمودند: انقلاب اسلامی موتور پیشران کشور در ایجاد زیرساخت‌های اقتصادی شد.

وی با بیان اینکه ده‌ها دستاورد و پیشرفت به یُمن این انقلاب حاصل شد، ابراز کرد: این دستاورد ها محصول روحیه انقلابی و احساس مسئولیت جمعی است و همین امر دشمنان را می‌ترساند.
امام جمعه زنجان با بیان اینکه سواحل طولانی و ارتباطات زمینی و دریایی و استفاده از این ظرفیت‌ها بعد از انقلاب، موجب تبدیل ایران به قدرت منطقه شده‌ است، تصریح کرد: بهره‌برداری از ظرفیت‌های موجود خوب بوده اما کافی و مطلوب نیست، و باید از استعدادها، ظرفیت و پتانسیل موجود در کشور به بهترین نحوه بهره‌ گیریم.
وی با اشاره به افشاگری امام خمینی(ره) علیه لایحه کاپیتولاسیون، عنوان کرد: آمریکا در هر دوره‌ای دشمنی خود را بر ما آشکار کرده است و به صراحت بعد از همه این اتفاقات می‌توان گفت که هرگز دلسوز ایران و مردمان این سرزمین نبوده و نیست.
آیت الله خاتمی با تاکید بر لزوم جهاد تببین در مقابله با جنگ نرم و ترکیبی دشمنان، ادامه داد: نمازهای جمعه، محلی برای این روشن‌گری است که براساس درک هر سطح فکری و علمی باید مسائل بیان‌ شود.
امام جمعه زنجان با اشاره به بهره‌گیری دشمنان از ابزار دروغ و تبلیغ، ابراز کرد: دشمنان با دروغ پراکنی به دنبال نشان دادن وقایع خلاف واقع و بزرگنمایی مشکلات هستند.
وی با بیان اینکه رهبری به لزوم هوشیاری نسبت به توطئه های دشمن تاکید کردند، افزود: رهبری فرمودند مواظب باشید دشمن از این فضا علیه هویت و موجودیت نظام و انقلاب شما استفاده نکند.
آیت الله خاتمی تاکید کرد: با اشاره به اینکه فردی که از وضعیت موجود گلایه دارد، دست به آتش سوزی اماکنی نظیر مسجد و قرآن و پرچم مقدس  کشور نمی زند.
 وی با اشاره به اقدامات حافظان امنیت، خاطر نشان کرد: در این مدت توسط  نهادهای امنیتی تعداد زیادی اسلحه کشف شد.
امام جمعه زنجان با بیان اینکه وقایع کنونی بحث اعتراض نیست، افزود: جنایاتی که در آمریکا و یا فرانسه رخ می دهد، هیچکدام آنها توسط همین شبکه های تبلیغاتی دشمن منعکس نمی شود در این میان فوت دختری در ایران همه را متاثر کرد و حتی مسوولان کشوری تسلیت گفتند.//ک

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر