logo
امروز : شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۰:۰۱
[ شناسه خبر : ۲۸۱۰۶ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
استاندار زنجان:

ستاد رفع موانع تولید تسهیلگری برای ۴ هزار شغل را انجام داده است/ در حوزه تولید با قوانین دست و پاگیر مواجه هستیم

ستاد-رفع-موانع-تولید-تسهیلگری-برای-۴-هزار-شغل-را-انجام-داده-است-در-حوزه-تولید-با-قوانین-دست-و-پاگیر-مواجه-هستیم
استاندار زنجان با بیان اینکه در برخی موارد قواعد و قوانین در روز های عادی مشکلاتی را ایجاد نکند اما در زمانی اشتغال چند نفر هم برای ما اهمیت دارد در همین راستا در تلاش هستیم همین قواعد و قوانین را بر مبنای همین جنگ مدیریت کنیم، گفت: از ابتدا تا به امروز ستاد رفع موانع تولید توانسته است برای بیش از ۴ هزار شغل ایجاد کند.

به گزارش موج رسا; محسن افشارچی امروز در حاشیه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان زنجان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کارهایی که در این کارگروه صورت می‌گیرد از جنس گشایش گری است، اظهار کرد: به مدیران مؤثر در امورات گفته ام؛ آن چیزی که ما نیاز داریم یک خوانش تسهیل گرایانه، قاعده ها و قوانین است که پیگیر هستیم.

وی با بیان اینکه در برخی موارد در این کارگروه مشکلات موانع رفع تولید را با اجتهاد مدیران حل می‌کنیم و مدیر مربوط را در سطح کلان به سر پروژه ها می‌فرستیم تا از توانمندی و اجتهاد مدیر استفاده شود، ابراز کرد: بسیاری از واحدهای تولیدی با بانک ها مشکل دارند که سعی در تقسیط و تسهیل امور توسط بانک ها هستیم تا واحد تولیدی با مشکل مالی مواجه نشود.

استاندار زنجان با بیان اینکه در اکثر موارد قواعد و قوانینی مطرح می‌شود تا مشکلات حل شود و در برخی مواقع نیز قانون در مسئله‌ای سکوت کرده است که با تعاملات سعی در رفع این موارد داریم، تصریح کرد: محور کارگروه رفع موانع تولید کارگشایی و تسهیل گری است.

وی با اشاره به جنگ اقتصادی علیه کشور، عنوان کرد:در برخی موارد قوانین زیادی داریم که دست و پا گیر است در تلاش هستیم تا این امر را مدیریت کنیم.

افشارچی با بیان اینکه در برخی موارد قواعد و قوانین در روزهای عاری مشکلاتی را ایجاد نکند اما در زمانی اشتغال چند نفر هم برای ما اهمیت دارد در همین راستا در تلاش هستیم همین قواعد و قوانین را بر مبنای همین جنگ مدیریت کنیم، خاطر نشان کرد: از ابتدا تا به امروز ستاد رفع موانع تولید توانسته است برای بیش از ۴ هزار شغل ایجاد کند.

 وی ادامه داد: این ستاد برنامه دراز مدتی ندارد و به صورت موردی بر مشکل صنایع ورود می‌کند و بصورت کلان برنامه سرمایه گذاری خودمان را دنبال می‌کنیم.//ک

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر