logo
امروز : شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۶
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/3/25 ] [ 3 رمضان 1444 ]
شناسه خبر : ۲۸۰۳۵
فرماندار ابهر؛

واگذاری زمین‌های شهرک صنعتی صائین‌قلعه به صورت رسمی آغاز می‌شود

واگذاری-زمین‌های-شهرک-صنعتی-صائین‌قلعه-به-صورت-رسمی-آغاز-می‌شود
فرماندار ابهر با بیان اینکه مشکل واگذاری شهرک صنعتی صائین قلعه بعد از مدت طولانی حل شده است، گفت: از اواخر مهر ماه واگذاری زمین‌های این شهرک صنعتی به صورت رسمی آغاز خواهد شد.

احمد ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه مشکل واگذاری شهرک صنعتی صائین قلعه بعد از مدت طولانی حل شده است، اظهار داشت: از اواخر مهر ماه واگذاری زمین‌های این شهرک صنعتی به صورت رسمی آغاز خواهد شد.

وی افزود: شهرک صنعتی صائین‌قلعه مشکلاتی در خصوص محیط زیست و واگذاری داشت که مشکلات رفع شده و مسائل مربوط به آب و برق نیز حل شده و انرژی‌های لازم در شهرک تامین شده است.

فرماندار ابهر با تاکید بر اینکه در بحث واگذاری به دنبال استقرار صنایع پاک هستیم، گفت: در شهرستان ابهر برخی صنایع آلاینده مشکلاتی را ایجاد کرده است با این شرایط به دنبال این هستیم که صنایع پاک و البته بحث‌های روز صنعتی را در شهرستان مستقر نماییم.

وی تصریح کرد: قیمت پیشنهادی زمین‌ شهرک صنعتی به کشور اعلام شده است و امیدواریم در مدت ۱۰ روز آینده قیمت نهایی به ما اعلام و واگذاری‌ها آغاز شود.

ذوالقدر با تاکید بر اینکه شهرک صنعتی صائین‌قلعه به افرادی واگذار خواهد شد که کار را وارد مرحله عملیاتی کنند، گفت: چرا که در سال‌های گذشته زمین به برخی افراد واگذار شده با اینکه مقرر بوده در مدت دو سال واحد صنعتی را مستقر کند اما با گذشت ۱۰ سال اقدامی انجام نداده است.

وی عنوان کرد: اصرار کرده‌ایم تا مفاد سختی در واگذاری شهرک صنعتی وجود داشته باشد تا بازدارندگی لازم را ایجاد کند و افرادی که متقاضی هستند و اقدامات را عملیاتی خواهند کرد پای کار بیایند./ب

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر