logo
امروز : دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۹:۰۶
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/5/29 ] [ 9 ذو القعدة 1444 ]
[ شناسه خبر : ۲۷۸۶۳ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
وزیر کشور؛

ظرفیت‌های بسیاری برای توسعه و شتابدهندگی در کشور وجود دارد

ظرفیت‌های-بسیاری-برای-توسعه-و-شتابدهندگی-در-کشور-وجود-دارد-
وزیر کشور با اشاره به اینکه ظرفیت‌های بسیاری برای توسعه و شتابدهندگی در کشور وجود دارد و در عمل نیز این امر ثابت شده است، گفت: باید هدف‌های بلندی ترسیم شده و دنبال شود.

به گزارش موج رسا; احمد وحیدی امروز در روند بازدید از کارخانه ایران ترانسفو زنجان و در جشن اشتغال ۳۶۰ نفر از نیروهایی که جدیدا جذب این شرکت شده‌اند، اظهار داشت: دنیای صنعت بدون انرژی معنا ندارد، حتی حیات امروز ما بدون انرژی امکان پذیر نیست. انرژی نیز بدون انتقال فایده‌ای ندارد. لذا کار به لحاظ ارزشی بسیار مهم است و مربوط به زندگی صنعتی و روزانه مردم است.

وی با بیان اینکه ارزش کار‌ها دو نوع ذاتی و اکتسابی است، افزود: در چنین مجموعه مهمی صاحب حرف باشید مهم است گاهی می توان ابتدا و گاهی انتهای صف بود اما مهم این است که در ابتدای صف باشید.

وزیر کشور گفت: مسئله بعدی این است که تولیدات باید به نحوی باشد که شتابدهنده و توسعه دهندگی ایجاد کند و این شرکت در این راستا نیز موفق عمل کرده است.

وی با اشاره به اینکه باید تولیدات و توسعه صنعتی در کل کشور ایجاد شود، بیان کرد: باید با تولیدات به عنوان افتخار ملی در سطح کشور و بین‌المللی بود.

وحیدی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های بسیاری وجود دارد و در عمل نیز این امر ثابت شده است، یادآور شد: باید هدف‌های بلندی ترسیم شده و دنبال شود. گاها یک صنعت و یک کارگرد از نظر جهانی می‌تواند برند باشد و کشور ما این ظرفیت را دارد.

وی با اشاره به اینکه اگر صنایع در سطح کشور و جهان برند شود، بسیار حایز اهمیت خواهد بود و کشندگی خواهد داشت، ابراز داشت: باید اسم و نام ایران در کل جهان بدرخشد./ب

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر