logo
امروز : شنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۱۷
[ شناسه خبر : ۲۷۶۹۱ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
دادستان مرکز استان زنجان در گفت‌وگو با موج رسا خبرداد؛

برخورد جدی و شدید دستگاه قضایی با قاچاقچیان مواد مخدر در چارچوب به قانون/ تعداد قابل توجهی از زندانیان از متهمان و قاچاقچیان مواد مخدر هستند

برخورد-جدی-و-شدید-دستگاه-قضایی-با-قاچاقچیان-مواد-مخدر-در-چارچوب-به-قانون-تعداد-قابل-توجهی-از-زندانیان-از-متهمان-و-قاچاقچیان-مواد-مخدر-هستند-
دادستان مرکز استان زنجان گفت: سیاست دستگاه قضایی در مقابله و برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر که زندگی مردم را به چالش می کشند و باعث آسیب جدی به جوانان و نوجوانان می شوند یک برخورد جدی سخت و شدید در چارچوب قانون و مقررات است.

بهروز عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به رویکرد دستگاه قضایی در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر، اظهار کرد: سیاست دستگاه قضایی در مقابله و برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر که زندگی مردم را به چالش می کشند و باعث آسیب جدی به جوانان و نوجوانان می‌شوند یک برخورد جدی سخت و شدید در چارچوب قانون و مقررات است.

وی با بیان اینکه متاسفانه بخش قابل توجهی از زندانیان از متهمان و قاچاقچیان مواد مخدر هستند، ابراز کرد: ما در رویکرد جدید به شناسایی و ضبط و مصادره اموال قاچاقچیان مواد مخدر که از این طریق امرار معاش می‌کنند و با سودجویی منفجر به تباه کشیده شدن زندگی جوانان و متلاشی شدن بنیان خانواده ها می‌شوند اقدام کرده‌ایم.

دادستان مرکز استان زنجان با بیان اینکه دستگاه قضایی هیچ اغماضی نسبت به قاچاقچیان مواد مخدر ندارد، ادامه داد: مواد مخدری که امروز امحا می‌شود حاصل تلاشهای دستگاه قضایی، جامعه اطلاعاتی استان به ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر است.

وی بیان کرد: معتقد هستیم در کنار برخورده دستگاه قضایی؛ انتظار داریم پلیس و جامعه اطلاعاتی استان به صورت شبانه روزی تلاش کنند تا یافته‌های خود را در اختیار ما قرار دهد تا بتوانیم با هم افزایی دستگاه‌های دخیل در امر مبارزه با مواد مخدر در این زمینه گام‌های موثری برداریم.

عباسی با بیان اینکه از مردم شریف استان زنجان انتظار دارم یافته های خود را در خصوص قاچاقچیان مواد مخدر به مسئولین مربوطه به  اطلاع دهند، افزود: مردم یافته‌های خود را در خصوص قاچاقچیان مواد مخدر با سامانه ۱۲۸ که به صورت شبانه روزی است درمیان بگذراند و ما را از این افراد که از این طریق ارتزاق می‌کند مطلع کنند.//ک


انتهای پیام/

فرم ارسال نظر