logo
امروز : شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۱
شعبان ماه من است. هر كه ماه مرا روزه بدارد، روز قيامت شفيع او خواهم بود. پیامبر اکرم(ص) بحارالأنوار،ج 94 ،ص 83
[ 2020/4/4 ] [ 10 شعبان 1441 ]
شناسه خبر : ۲۷۶۸

اتمام عملیات بهسازی وروکش آسفالت عوارضی زنجان –قزوین

اتمام-عملیات-بهسازی-وروکش-آسفالت-عوارضی-زنجان-–قزوین-

 رییس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: عملیات بهسازی وروکش آسفالت عوارضی زنجان – قزوین دردولاین شمالی و جنوبی به همت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان به اتمام رسید.

به گزارش موج رسا; فتح الله پرویزی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک سفرهای برون شهری و همچنین صیانت از محورهای جاده ای استان، طرح بهسازی و روکش آسفالت آزاد راه زنجان – قزوین اجرایی شد.

وی تصریح کرد: این طرح در قالب عملیات بهساز ی و روکش آسفالت در دو باند از هر لاین شمالی وجنوبی  و به منظور جلوگیری از موج شدگی آسفالت عوارضی وکاهش شیار افتادگی و با زیرسازی ازنوع بتن مسلح وباروکش آسفالت اجرا شد.

رییس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان خاطرنشان کرد: در این عملیات یک هزار و 170 متر مکعب بتن ریزی و 736 تن آسفالت مورد مصرف قرار گرفت.

پرویزی با اشاره به اینکه این پروژه در نه (9) گیت هر کدام به طول 104 متر انجام شد، افزود: بتن ریزی عوارضی زنجان - قزوین به روش پوسته مسلح بدون درز با افزودنی میکروسیلیس انجام می شود.

وی بیان داشت: این امر یکی از روش های به روز بتن ریزی محسوب می شود که افزایش مقاومت های مکانیکی و بخصوص کششی در سازه های بتنی را به دنبال دارد.//ن

انتهای پیام/

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *