logo
امروز : سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/10/4 ] [ 8 ربيع الاول 1444 ]
شناسه خبر : ۲۷۶۲۷
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان

15 تیم امدادی هلال احمر، دسته عزاداری زینبیه اعظم زنجان را پوشش می دهند

-15-تیم-امدادی-هلال-احمر،-دسته-عزاداری-زینبیه-اعظم-زنجان-را-پوشش-می-دهند
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: امروز همزمان با یازدهم محرم الحرام 15 تیم هلال احمرعزاداران اباعبدالله الحسین(ع) دسته زینبیه اعظم شهر زنجان را پوشش امدادی می دهند.

به گزارش موج رسا; سید قاسم موسوی در خبرنگاران اظهار داشت: در مراسم دسته عزاداری زینبیه اعظم زنجان پنج دستگاه موتور امدادی و موتور آمبولانس، سه دستگاه آمبولانس و یک دستگاه بالگرد برای ارائه خدمات امدادی بکارگیری شده است.

وی خاطرنشان کرد: 30 نفر از نیروی های امدادگر، نجاتگر و تیم توانا اعم از خواهران و برادران در مسیرهای تعیین شده این دسته از ساعت 13 ظهر تا پایان مراسم عزاداری مستقر می شوند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: علاوه بر این امکانات بیان شده، یک فروند بالگرد جمعیت هلال احمر استان زنجان نیز مراسم عزاداری دسته زینبیه اعظم زنجان را در صورت نیاز پوشش امدادی خواهد داد.

موسوی تاکید کرد: کارکنان، اعضای داوطلبان، امدادگر و جوانان در مراسم عزاداری زینبیه اعظم زنجان حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: 14 پایگاه امداد و نجات جاده ای ثابت و موقت نیز شبانه روزی برای ارائه خدمات امدادی در جاده های استان زنجان فعال هستند.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان ازهموطنان خواست، در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعتی از شبانه روز تماس برقرار کنند./ب

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *