logo
امروز : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۹:۱۳
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/8/17 ] [ 19 محرم 1444 ]
شناسه خبر : ۲۶۸۲۵
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان خبر داد،

کشف بیش از 3 تن آرد یارانه‌ای قاچاق در زنجان

کشف-بیش-از-3-تن-آرد-یارانه‌ای-قاچاق-در-زنجان
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از کشف بیش از 3 تن آرد یارانه ای نوع یک (نان لواش) در یکی از محلات شهر زنجان خبر داد.

به گزارش موج رسا; به نقل از روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان، ولی اله زمانی در تشریح جزئیات این خبر، اظهار کرد: حسب گزارشات واصله در راستای بازرسی از واحدهای خبازی و حمل و نقل آرد در سطح شهر، بازرسان این اداره کل محموله آرد قاچاقی را در یکی از محلات زنجان کشف و ضبط کردند.

وی افزود: بازرسان با هماهنگی پلیس امنیت اقتصادی و تعزیرات حکومتی استان محموله آرد یارانه‌ای را در نزدیکی یک منزل شخصی شناسایی و توقیف کردند که در بازرسی از محل جمعاً به تعداد 83 کیسه ۴۰ کیلوگرمی( 3/32 تن) آرد یارانه ای قاچاق کشف شد.

وی اظهار کرد: هر کیسه آرد یارانه ای نوع یک اکنون برای مصرف کنندگان با قیمت 32800 تومان فروخته و این در حالی است که در بازار آزاد  یک کیسه آرد به قیمت ۳۵۰ الی ۴۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان در پایان تصریح کرد: در این خصوص مراتب جهت تشکیل پرونده و سایر اقدامات لازم و قانونی، تحویل مراجع ذیربط نظارتی و تعزیراتی گردید.//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *