logo
امروز : شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۸:۳۱
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/4/1 ] [ 10 رمضان 1444 ]
[ شناسه خبر : ۲۶۸۲۰ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی زنجان

۶ پروژه ملی در سطح راههای استان در حال ساخت است

۶-پروژه-ملی-در-سطح-راههای-استان-در-حال-ساخت-است
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی زنجان، با بیان اینکه ۶ پروژه ملی در سطح راههای استان در حال ساخت است، گفت: همچنین یک پروژه هم به عنوان پروژه استانی ویژه بوده و در مجموع ۷ پروژه در بخش احداث راههای استان در برنامه کاری معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان است.

به گزارش موج رسا; به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی استان زنجان اصغر اسماعیلی با بیان اینکه قسمت اعظمی از اقدامات پروژه‌های عمرانی توسط نیروی انسانی انجام می‌شود، گفت: احداث ابنیه، کارهای فنی زیر سازی، آسفالت ریزی، و نصب علایم، خط کشی و نصب گاردیل از اقداماتی است که توسط نیروی انسانی انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه ۶ پروژه ملی در سطح راههای استان در حال ساخت است، اظهار داشت: همچنین یک پروژه هم به عنوان پروژه استانی ویژه بوده و در مجموع ۷ پروژه در بخش احداث راههای استان در برنامه کاری معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی زنجان، با اشاره به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» نامگذاری شده ، گفت: پروژه‌های راه سازی اشتغال زا است و در توسعه یافتگی استان نقش بسیار موثری دارند و در استان زنجان پروژه‌های راهسازی اشتغالزایی خوبی دارند.

اسماعیلی تاکید کرد: در پروژه‌های عمرانی در هر کارگاه به صورت مستقیم نزدیک ۱۵۰ نفر مشغول کار هستند.

وی با بیان اینکه حدود ۱۲ قطعه در این ۷ پروژه وجود دارد که به طور متوسط در هر قطعه ۱۵۰ نفر به صورت مستقیم مشغول کار هستند، تصریح کرد: در مجموع بیش از یک هزار و ۸۰۰ نفر به صورت مستقیم و بیش از ۵ هزار و ۴۰۰ نفر هم به صورت غیر مستقیم در ۷ پروژه راه سازی استان زنجان مشغول به کار هستند.//ک

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر