logo
امروز : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/16 ] [ 3 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۲۶۷
سفیر بلژیک در ایران:

همکاری ایران با بلژیک به 130 سال گذشته برمی‌گردد/ تمایل زیادی برای توسعه همکاری با ایران هستیم

همکاری-ایران-با-بلژیک-به-130-سال-گذشته-برمی‌گردد-تمایل-زیادی-برای-توسعه-همکاری-با-ایران-هستیم

سفیر بلژیک در ایران با اشاره به همکاری ایران و بلژیک گفت: تمایلی زیادی برای توسعه همکاری با ایران هستیم.

به گزارش موج رسا; فرانسوا دله در آیین آغاز عملیات اجرایی تولید گیربکس اتوماتیک با اشاره به علامند بودن برای افزایش همکاری با ایران اظهار کرد: استان زنجان منطقه مناسب برای سرمایه گذاری بوده و همچنین هوای زنجان پاک‌تر از تهران است.

وی با اشاره به همکاری ایران- بلژیک گفت: همکاری بین ایران و بلژیک به 130 سال گذشته برمی‌گردد.

سفیر بلژیک در ایران با اشاره به اینکه اولین لوکوموتیو از طریق بلژیک به ایران آمده است، گفت: در حال حاضر شرکت بلژیکی نخستین دانش تولید گیربکس را به ایران معرفی می‌کند.

وی با اشاره به وضعیت منطقه استان زنجان در زمینه سرمایه گذاری ابراز کرد: با توجه به استان زنجان منطقه پویاو مناسبی برای سرمایه گذاری بوده این منطقه را برای سرمایه گذاری انتخاب کردیم و خوشحالیم که سهمی این منطقه خواهیم داشت.

فرانسوا دله با اشاره به اینکه امیدواریم ارتباط بین ایران و بلژیک افزایش یابد بیان کرد: تمایل زیادی برای افزایش این همکاری داریم و امیدوایم این ارتباط هیچ وقت کسسته نشود.

وی با بیان اینکه در چند سال گذشته به دلیل مشکلاتی روابط تجاری و اقتصادی بین ایران و بلژیک در حد انتظار نبود ابراز کرد: در حال حاضر برای افزایش همکاری بین ایران و بلژیک تلاش زیادی انجام شده است.

وی با اشاره به امضای توافق نامه بین ایران و بلژیک گفت: توافق نامه‌های زیادی بین ایران و بلژیک به امضا رسیده و تمایل داریم این توافق نامه‌ها به مرحله عملیاتی تبدیل شود.

سفیر بلژیک در ایران با اشاره به اینکه از سرمایه گذاری در ایران خوشحال هستیم و امیدواریم این همکاری توسعه یابد و افتتاح پروژه سرمایه گذاری بلژیک در ایران نباشد گفت: خیلی خوشحالیم که یک پروژه شرکت بلژیکی به عنوان نخستین سرمایه‌گذاری واقعی در صنایع ایران آغاز بکار می‌کند.

///ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *