logo
امروز : یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/3 ] [ 3 ذو الحجة 1443 ]
شناسه خبر : ۲۶۶۲۸
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در گفت‌وگو با موج رسا:

مسابقات کشوری ملیله‌سازی از 20 تا 22 خرداد در زنجان برگزار می‌شود

مسابقات-کشوری-ملیله‌سازی-از-20-تا-22-خرداد-در-زنجان-برگزار-می‌شود
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان گفت: اولین دوره مسابقات کشوری ملیله‌سازی که قرار بود از 10 تا 12 خرداد به میزبانی زنجان برگزار شود به دلیل آلودگی هوا به 20 تا 22 خرداد موکول شد.

محمدرضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; اظهار داشت: با توجه به جایگاه و اهمیت مسابقات آزاد مهارت و در راستای شناسایی استعدادهای برتر و معرفی ظرفیت‌های استان در بخش صنعت و همچنین با توجه به اینکه زنجان از سوی یونسکو به عنوان شهر جهانی ملیله، معرفی شده و یکی از قطب‌های تولید ملیله در کشور است، اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با هماهنگی دفتر مسابقات ملی و بین‌المللی مهارت سازمان متبوع اقدام به برگزاری اولین مسابقات کشوری ملیله‌سازی می‌کند.

وی با بیان اینکه این مسابقات به منظور شناسایی نخبگان مهارتی و هدایت آن‌ها به سوی اشتغال و بازار تولید برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این مسابقات قرار بود در سال گذشته برگزار شود که لغو و به سال جاری موکول شد که ابتدا قرار بود از 10 تا 12 خرداد باشد که به دلیل آلودگی هوا به تعویق افتاد.

انصاری افزود: این مسابقات از 20 تا 22 خرداد برگزار می‌شود که پذیرش شرکت‌کنندگان در 20 خرداد و مسابقات نیز در روز 21 خرداد خواهد بود و مراسم اختتامیه نیز 22 خرداد با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام از شرکت‌کنندگان در اولین مسابقات کشوری ملیله‌سازی تا 31 اردیبهشت بود، گفت: از 13 استان برای شرکت در این مسابقات، ثبت‌نام شده است.

وی با بیان اینکه از هر استان یک نفر می‌تواند در این مسابقات حضور یابد، خاطرنشان کرد: از زنجان نیز 20 نفر شرکت کرده‌اند که آزمون تخصصب در روز جهارشنبه هفته جاری برای انتخاب 2 نفر از بین این افراد برگزار می‌شود چرا که از استان میزبان 2 نفر در مسابقات شرکت می‌کند.

انصاری با بیان اینکه برگزاری مسابقات ملیله‌سازی، تجربه خوبی در راستای شناسایی و معرفی ظرفیت‌ها خواهد بود، افزود: این مسابقات، اولین مسابقات تخصصی در سطح کشور است که به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان برگزار می‌شود ضمن اینکه استان زنجان در نظر دارد مسابقات چاقوسازی را هم در آینده برگزار کند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان با بیان اینکه برندگان رتبه‌های اول تا سوم مسابقات ملیله‌سازی تجلیل می‌شوند، گفت: برای سایر شرکت‌کنندگان نیز دیپلم افتخار صادر خواهد شد.// آ

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *