logo
امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۷
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/3/28 ] [ 6 رمضان 1444 ]
شناسه خبر : ۲۶۵۰۶
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان در گفت‌وگو با موج رسا خبر داد،

تجهیز تمامی نانوایی‌های استان زنجان به کارت‌خوان مخصوص خرید نان طی دو هفته آینده

تجهیز-تمامی-نانوایی‌های-استان-زنجان-به-کارت‌خوان-مخصوص-خرید-نان-طی-دو-هفته-آینده
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با اشاره به وجود یک هزار و ۶۰۰ واحد نانوایی در استان زنجان، گفت: طی دو هفته آینده تمامی یک هزار و ۶۰۰ نانوایی سراسر استان به کارت‌خوان ویژه نانوایی‌ها مجهز می‌شود.

ولی‌الله زمانی در گفت‌وگو با خبرنگار  موج رسا; با بیان اینکه استاندار زنجان شخصاً نظارت لازم و کافی را بر روی اجرای طرح جدید فروش نان دارد، اظهار کرد: استاندار زنجان مکرر و مجدداً پیگیر نصب راه‌اندازی آزمایش کارت‌خوان‌های ویژه نان در نانوایی‌ها هستند.

وی با بیان اینکه ۷۰ دستگاه کارت‌خوان ویژه خرید نان در نانوایی‌های استان زنجان نصب‌شده است، ابراز کرد: تعداد کارت‌خوان‌های ویژه نانوایی نصب‌شده در نانوایی‌ها در حال افزایش است.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه فعلاً کارت‌خوان‌های ویژه نانوایی‌ها در مرحله آزمایش است و به مرحله اجرا نرسیده است، تصریح کرد: در صورت بروز مشکلات احتمالی پیگیری‌ها جهت رفع مشکلات انجام می‌شود تا در زمان اجرا مشکلی وجود نداشته باشد.

وی با اشاره به شبهه مطرح‌شده در رسانه‌های معاند مبنی بر استفاده کارت‌خوان‌های ویژه نانوایی در فروشگاه‌ها، عنوان کرد: این شایعات به‌هیچ‌عنوان صحت ندارد و رسانه‌های معاند به دنبال ایجاد فضای رسانه‌ای علیه این طرح هستند.

زمانی با بیان اینکه کارت‌خوان‌های ویژه نانوایی‌ها در محل‌های محدودی نصب‌شده است، ادامه داد: روزبه‌روز تعداد این کارت‌خوان‌های ویژه نانوایی در استان افزایش پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه تا پایان هفته شاهد نصب و راه‌اندازی بیش از هزار دستگاه کارت‌خوان ویژه نانوایی‌ها در سطح استان خواهیم بود، افزود: طی روزهای آینده تمامی واحدهای نانوایی به دستگاه‌های کارت‌خوان ویژه نانوایی‌ها مجهز می‌شوند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با اشاره به وجود یک هزار و ۶۰۰ واحد نانوایی در استان زنجان، خاطرنشان کرد: طی دو هفته آینده تمامی یک هزار و ۶۰۰ نانوایی سراسر استان به کارت‌خوان ویژه نانوایی‌ها مجهز می‌شود.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح گام بندی شده است، ادامه داد: مسئولان استانی تمام تلاش خود را می‌کنند تا مشکلاتی برای مردم ایجاد نشود.//ک

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر