logo
امروز : پنجشنبه ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/6/30 ] [ 30 ذو القعدة 1443 ]
شناسه خبر : ۲۶۴۹۵
دادستان زنجان خبرداد

انهدام شبکه تولید داروهای تقلبی در زنجان

انهدام-شبکه-تولید-داروهای-تقلبی-در-زنجان
بهروز عباسی دادستان مرکز استان زنجان با اعلام این خبر گفت: یک باند تولید داروهای تقلبی که اقدام به تولید داروهای دست ساز چاقی و لاغری و با عناوین مختلف می‌کردند، شناسایی و عوامل آن بازداشت شدند.

به گزارش موج رسا; بهروز عباسی دادستان مرکز استان زنجان با اعلام این خبر اظهار کرد: یک باند تولید داروهای تقلبی که اقدام به تولید داروهای دست ساز چاقی و لاغری و با عناوین مختلف میکردند، شناسایی وعوامل آن بازداشت شدند.

وی در تشریح جزئیات فرایند تهیه داروهای تقلبی، افزود: این باند پس از تهیه خارج از چرخه قانونی برخی داروها از داروخانه‌ها، آنها را آسیاب کرده و پس از ترکیب به عنوان ماده اولیه قرص‌های دست ساز چاق کننده استفاده می‌کردند و این داروهای دست ساز به صورت کپسول و داخل قوطی‌های قرص به عنوان داروی شرکتی به مشتریان و مصرف کنندگان فروخته می‌شد.

دادستان زنجان اظهار کرد: در این راستا سه نفر دستگیر و پس از بررسی مستندات و مدارک با صدور قرار تامین مناسب روانه زندان شدند.

عباسی در پایان تصریح کرد: با توجه به اهمیت موضوع و در میان بودن حفظ سلامتی مردم با فوریت برای جمع آوری داروهای توزیع شده در بازار دستور قضایی صادر شد.//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *