logo
امروز : جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۴۱
[ شناسه خبر : ۲۶۲۴۳ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 2 دقیقه ]
نماینده کلیمیان ایران در مجلس:

جنایت‌های رژیم صهیونیستی از سوی جامعه کلیمیان ایران و همه آزادی‌خواهان جهان محکوم است

جنایت‌های-رژیم-صهیونیستی-از-سوی-جامعه-کلیمیان-ایران-و-همه-آزادی‌خواهان-جهان-محکوم-است-
همایون سامه‌یح نجف‌آبادی گفت: خروش مردم در روز جهانی قدس در واقع نشانه یکپارچگی تمام آزادی‌خواهان جهان در مقابل با زور و استبداد و جنایت‌های صهیونیست‌ها است.

به گزارش موج رسا; همایون سامه‌یح نجف‌آبادی نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا با اشاره به در پیش بودن روز قدس گفت: حضرت امام (ره) آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان روز جهانی قدس اعلام کردند و از مسلمانان جهان خواستند که در این روز به همراه دیگر آزادی‌خواهان جهان علیه اشغالگری رژیم اشغالگر صهیونیستی اعتراض خودشان را نشان دهند.

وی افزود: خروش مردم در روز جهانی قدس در واقع نشانه یکپارچگی تمام آزادی‌خواهان جهان در مقابل با زور و استبداد و قتل عامی است که علیه مردم مظلوم فلسطین انجام شده است.

نماینده کلیمیان ایران در مجلس اظهار داشت: بالطبع جامعه ایرانیان کلیمی هم نسبت به مسئله اشغالگری صهیونیست‌ها و اقدامات بی‌رحمانه‌ای که برای بی‌خانه و کاشانه کردن مردم فلسطین انجام شده معترض هستند و این مسئله را همواره تقبیح کرده‌اند.

سامه‌یح نجف‌آبادی خاطرنشان کرد: جامعه کلیمیان ایران همچون سال‌های گذشته حتما در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد و اعتراض شدید خودشان را به جهانیان نشان می‌دهند.

وی تأکید کرد: ما همچنین رفتار بی‌رحمانه رژیم اشغالگر قدس علیه مردم فلسطین در چند روز اخیر در محل مقدس مسجدالاقصی که مورد احترام تمام ادیان جهان هم است را محکوم می‌کنیم.

نماینده اقلیت مجلس تأکید کرد: این رژیم تا دندان مسلح در مقابل مردمی که واقعا هیچ سلاحی حمل نمی‌کنند دست به تهاجم زده و اقدام به زخمی کردن و به شهادت رساندن تعدادی از این افراد کرده است که این رفتارهای بی‌رحمانه و ظالمانه صهیونیست‌ها نیز مورد مذمت جامعه کلیمیان ایران و تمام یهودیان آزادی‌خواه و حق‌طلب دنیا است.

همایون سامه‌یح نجف‌آبادی گفت: خروش مردم در روز جهانی قدس در واقع نشانه یکپارچگی تمام آزادی‌خواهان جهان در مقابل با زور و استبداد و جنایت‌های صهیونیست‌ها است.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر