logo
امروز : پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۷:۰۵
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/5/19 ] [ 17 شوال 1443 ]
شناسه خبر : ۲۵۹۳۲
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثار گران:

قراردادهای بیمه تکمیلی ایثارگران به 10 هزار مورد افزایش یافت

قراردادهای-بیمه-تکمیلی-ایثارگران-به-10-هزار-مورد-افزایش-یافت
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثار گران با اشاره به افزایش تعداد طرف قرارداد بیمه تکمیلی ایثارگران با بیمه دی، گفت: طرف قرارداد بیمه دی از 5 هزار طرف قرارداد به 10 هزار مورد افزایش یافت.

محمود پاکدل در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثار گران برای واگذاری امور بیمه‌ای ایثار گران موظف به برگزار مناقصه است، اظهار کرد: بیمه دی طی چندساله گذشته در مناقصه برنده شده است.

وی با بیان اینکه چند سال است که بیمه دی خدمات بیمه‌ای ایثارگران ارائه می‌کند، ابراز کرد: در طول سال‌های قبل بنیاد شهید و امور ایثارگران با مشکل نقدینگی مواجه بود که مؤسسات و طرف قراردادها، قراردادهای خود را با بیمه دی لغو کرده بودند.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثار گران با بیان اینکه امسال وضعیت بسیار بهتر از قبل شده است، تصریح کرد: تعداد مراکز طرف قرارداد با بیمه دی افزایش داشته است.

وی با اشاره به افزایش تعداد طرف قرارداد ایثارگران با بیمه دی، بیان کرد: طرف قرارداد بیمه دی از 5 هزار طرف قرارداد به 10 هزار مورد افزایش یافته است.

پاکدل با بیان اینکه فرایندی برای پرداخت هزینه‌های پرداخت شده برای درمان در مراکز غیر طرف قرارداد با بیمه دی طراحی شده است، خاطرنشان کرد: این افراد با مراجعه به دفاتر بیمه دی که در بنیادهای شهید استانی و شهرستانی مستقر است با ارائه اسناد پزشکی و هزینه‌ها، پول به‌حساب آن ایثارگر واریز می‌شود.//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *