logo
امروز : دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/7/4 ] [ 4 ذو الحجة 1443 ]
شناسه خبر : ۲۵۹۲۴
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان زنجان:

تدریس در تمامی مدارس استان زنجان حضوری شد

تدریس-در-تمامی-مدارس-استان-زنجان-حضوری-شد
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان زنجان با اشاره به بازگشایی مدارس استان زنجان، گفت: تدریس در تمامی مدارس استان زنجان از امروز حضوری شد.

به گزارش موج رسا; علی اسماعیلی امروز در مراسم بازگشایی مدارس استان زنجان با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس، دفاع از حرم و سردار حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: ماه رمضان ماه نزول قرآن و بهار قرآن است و بهارِ استفاده از لحظه‌ها است.

وی بیان کرد: امروز خوشحالیم از این که اعلام می‌کنیم مدارس را به‌صورت کاملاً حضوری بازگشایی می‌کنیم.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان زنجان با بیان اینکه دو سال این مدارس آن شور و شوقی که دانش‌آموزان در آن خلق می زدند را نداشت، ابراز کرد: حتی در زمانی که کلاس به‌صورت ترکیبی برگزار می‌شد مدارس آن شور و شوق سابق را نداشت.

وی با بیان اینکه امروز با فروکش کردن کرونا شرایطی فراهم شد تا مدارس بازگشایی شود و کلاس‌ها حضوری برگزار شود، تصریح کرد: ما تابع تصمیمات ستاد مقابله با کرونا هستیم و جان دانش‌آموزان و معلمان برای ما بسیار مهم است.

اسماعیلی با بیان اینکه امروز در 14 فروردین پروژه مهر دیگری را رقم می‌زنیم، عنوان کرد: امروز تمامی مدارس استان زنجان به چرخه آموزش حضوری برگشته‌اند.

وی با بیان اینکه تمامی دانش‌آموزان از زمان باقی‌مانده برای جبران عقب‌ماندگی‌ها نهایت استفاده را کنند، ادامه داد: ما با تمام توان سعی کرده‌ایم شرایط را فراهم کنیم.

مدیرکل آموزش‌وپرورش استان زنجان با بیان اینکه زحمات تمامی معلمان در دوران همه‌گیری کرونا قابل تقدیر است، افزود: معلمان در زمان همه‌گیری کرونا از وقت خانواده می‌زند و از امکانات شخصی خود برای تدریس به دانش‌آموزان استفاده می‌کردند.

وی با بیان اینکه ما معلمانی داشتیم که از روی تخت بیمارستان به دانش‌آموزانش تدریس می‌کرد، خاطرنشان کرد: معلمانی در استان زنجان بودند که خود در بستر بیماری بودن اما اجازه نداند تعلیم‌وتربیت تعطیل شود.

اسماعیلی با بیان اینکه اولیا شرکای آموزشی ما در زمان همه‌گیری کرونا بودند، ابراز کرد: باید از مادران دانش‌آموزان به‌صورت ویژه تشکر شود چرا که بیشتر بار آموزش در خانه بر دوش مادران بود.

وی با بیان اینکه از این به بعد در بستر فضای مجازی و پیام‌رسان شاد تدریس نخواهیم داشت، تصریح کرد: اما این پیام‌رسان را در دسترس نگه خواهیم داشت تا در زمان نیاز از آن استفاده کنیم.//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *