logo
امروز : سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۷:۲۲
[ شناسه خبر : ۲۵۷۲۰ ] [ مدت زمان تقریبی برای مطالعه : 1 دقیقه ]
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای تاکید کرد:

مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها مورد هدف موشک‌های سپاه قرار گرفت

مرکز-راهبردی-توطئه-و-شرارت-صهیونیست‌ها-مورد-هدف-موشک‌های-سپاه-قرار-گرفت
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با اشاره به هدف قرار گرفتن مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها از سوی موشک‌های نقطه زن، تاکید کرد: تکرار هرگونه شرارت با پاسخ‌‎های سخت، قاطع و ویرانگر مواجه می‌شود.

به گزارش موج رسا; به گزارش گروه دفاعی و امنیتی ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در پی شرارت های اخیر رژیم صهیونیستی و هدف قرار گرفتن «مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست ها»، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای تاکید کرد: در پی جنایات اخیر رژیم جعلی صهیونیستی و اعلان قبلی مبنی بر بی پاسخ نگذاردن جنایت ها و شرارت های این رژیم منحوس شب گذشته "مرکز راهبردی توطئه و شرارت صهیونیست‌ها" مورد هدف موشک های قدرتمند و نقطه زن "سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" قرار گرفت.

این بیانیه می افزاید: بار دیگر به رژیم جنایتکار صهیونیستی هشدار می‌دهیم تکرار هر گونه شرارت با پاسخ‌های سخت، قاطع و ویرانگر مواجه می شود.

در این بیانیه آمده است: به ملت عظیم‌الشأن ایران نیز اطمینان می‌دهیم امنیت و آرامش میهن اسلامی، خط قرمز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بوده و به احدی اجازه تهدید و تعرض به آن را نخواهند داد.

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر