logo
امروز : یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
پیامبر اکرم(ص): ماه مبارک رمضان ابتدایش رحمت و میانه‏ اش مغفرت و پایانش آزادى از آتش جهنم است. (بحار الانوار، ج 93، ص 342)
[ 2021/5/16 ] [ 3 شوال 1442 ]
شناسه خبر : ۲۵۷
استاندار زنجان:

روزانه 450تن زباله در سطح استان زنجان تولید می شود

روزانه-450تن-زباله-در-سطح-استان-زنجان-تولید-می-شود

استاندار زنجان با اشاره به میزان زباله های تولید شده در استان زنجان ،گفت: روزانه 450تن زباله در سطح استان زنجان تولید می شود.

به گزارش موج رسا;اسدالله درویش امیری امروز در آیین افتتاح شرکت فوکا صنعت صبا ،اظهار کرد :حجم تولید زباله در استان زنجان بالا بوده و باید به سمت استفاده بهینه از زباله حرکت کنیم.

وی با اشاره به کشورهای توسعه یافته و استفاده از زباله های تولید شده گفت:20درصد اقتصاد کشور های توسعه یافته مثل اروپا از طریق پسماند تامین میشود.

استاندار زنجان افتتاح شرکت فوکا صنعت را گامی بلندی در راستای استفاده بهینه از زباله عنوان کرد و گفت:باید خیلی زود تر از اینها به پسماندها توجه می شد.

درویش امیری گفت: حجم تولید زیاد زباله ها در استان زنجان مشکلات عدیده ای را به وجود آورده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر زباله های تولید شده در استان توسط شهرداری جمع آوری نشود مشکلات زیست محیطی جدی در استان زنجان بوجود خواهد آمد.

استاندار زنجان با اشاره به ساماندهی زباله های شهری گفت:برای ساماندهی زباله های شهری برنامه بربزی های جدیدی انجام شده که اگر نتیجه دهد برای مردم اطلاع رسانی خواهد شد.//ع

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *