logo
امروز : دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۶
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/5/16 ] [ 14 شوال 1443 ]
شناسه خبر : ۲۵۶۶۱
مدیر‌عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان در گفت‌وگو با موج‌رسا خبرداد

ارائه خدمات توسط 300 نفر از نیروهای هلال احمر استان زنجان به مسافران نوروزی/ بالگرد هوایی هلال احمر تا ۱۵ فروردین در زنجان مستقر می‌شود

ارائه-خدمات-توسط-300-نفر-از-نیروهای-هلال-احمر-استان-زنجان-به-مسافران-نوروزی-بالگرد-هوایی-هلال-احمر-تا-۱۵-فروردین-در-زنجان-مستقر-می‌شود
مدیر‌عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از ارائه خدمات توسط 300 نفر از نیروهای هلال احمر استان زنجان به مسافران نوروزی خبرداد و گفت: بالگرد امداد هوایی نیز از روز ۵ تا ۱۵ فروردین ماه در استان زنجان مستقر خواهد شد.

سید قاسم موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با بیان اینکه ۱۱ پایگاه ثابت امداد و نجات و جاده‌ای در ایام تعطیلات نوروز در سطح استان فعال خواهند بود، اظهار داشت: سه پایگاه سیار نیز امسال اضافه شده و از سویی دیگر سه پست ایمنی و راهنمای نوروزی نیز ارائه خدمات بشر دوستانه خواهند نمود که توسط سازمان جوانان فعال شده است.

وی با بیان اینکه سه پایگاه خدمات بشر دوستانه به صورت ثابت مستقر خواهند بود افزود: این سه پایگاه در مجتمع پاسارگاد ورودی استان و دو پایگاه دیگر در ورودی شهر زنجان و یکی از نقاط تاریخی که بازدید احتمالی از آنجا بیشتر است، مستقر خواهند شد؛ با این وجود ۶ پایگاه سیار نیز فعالیت خواهند کرد.

مدیر‌عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با اشاره به اینکه بیش از ۳۰۰ نفر در قالب پایگاه‌های امداد و نجات آماده‌باش هستند گفت: در حالت کلی نیرو‌های به کار گرفته شده پرسنل، داوطلب، امدادگر و جوانان ۶۰۰ نفر هستند و در سطح ارائه خدمات خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه روز گذشته یک خودرو نیز از تهران دریافت کردیم و مقرر شد تا آماده برای انجام عملیات شود، تصریح کرد: طبق قولی که داده‌اند بالگرد نیز از ۵ تا ۱۵ فروردین در استان زنجان مستقر خواهد بود چراکه این بالگرد مشترک بین استان زنجان و قزوین است و نمی‌تواند همه روزه در استان مستقر شود.

موسوی با بیان اینکه امسال مقرر است تا امدادگران خانم نیز کمک حال هلال احمر باشند، خاطر نشان کرد: در یکی از پایگاه‌های موقت در قسمت ورودی شهر از بانوان استفاده خواهد شد./ب

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *