logo
امروز : سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۹
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2023/3/21 ] [ 28 شعبان 1444 ]
شناسه خبر : ۲۵۳۴۵
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان:

صنایع برق در استان زنجان نیاز به تدابیر مدیریتی دارد

صنایع-برق-در-استان-زنجان-نیاز-به-تدابیر-مدیریتی-دارد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان با بیان اینکه ما در استان ترافیک مصرف برق داریم، افزود: این امر هم دلایل مختلف دارد.

به گزارش موج رسا; سید محمد شعاعی در افتتاح پروژه‌های شرکت توزیع برق با بیان اینکه برق یکی از زیرساخت‌های مهم کشور است، اظهار کرد: برق در تمامی فعالیت‌های صنعتی، کشاورزی و.. زیرساخت کلیدی است و باقی ساختارهای در مواجه با این زیرساخت فرعی هستند.

وی با بیان اینکه هر چه صنعت برق را توسعه می‌دهیم توقعات در این حوزه بیشتر می‌شود، ابراز کرد: ما باید در بخش‌های مدیریتی این صنعت تدابیری را بیندیشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار زنجان با بیان اینکه شرکت توزیع آخرین مرحله تأمین، تولید و انتقال برق است، تصریح کرد: شرکت توزیع برق در ارتباط با مردم است و نوع این ارتباط و مواجهه مهم است.

وی با بیان اینکه اصل مسئولیت مصرف و توزیع برق بر عهده شرکت توزیع برق است، عنوان کرد: شرکت توزیع برق با سایر نهادها همکاری لازم را برای کاهش مصرف برق داشته باشد.

شعاعی با بیان اینکه بیشترین مصرف برق در استان در بخش صنعت اتفاق می‌افتد، ادامه داد: ما به دنبال جانمایی واحدهای صنعتی در استان هستیم تا زیرساخت‌ها به‌راحتی در اختیار صنایع قرار گیرد.

وی با بیان اینکه ما در استان ترافیک مصرف برق داریم، افزود: این امر هم دلایل مختلفی دارد.//ک

انتهای پیام/

فرم ارسال نظر