logo
امروز : چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱:۳۹
نَفَسهاى آدمى گامهاى او به سوى مرگ است. نهج البلاغه، ص ۴۸۰، حکمت 74
[ 2022/5/25 ] [ 23 شوال 1443 ]
شناسه خبر : ۲۵۲۸۲

رسیدگی دادگستری زنجان به 15 پرونده در مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه

رسیدگی-دادگستری-زنجان-به-15-پرونده-در-مرکز-ارتباطات-مردمی-قوه-قضاییه
رئیس‌کل دادگستری استان زنجان صبح امروز با حضور در مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه به 15 پرونده رسیدگی کرد.

به گزارش موج رسا; به نقل از روابط عمومی دادگستری استان زنجان؛ صبح امروز شنبه حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی رئیس‌کل دادگستری زنجان با حضور در مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه با تعدادی از مراجعه‌کنندگان به این مرکز به‌صورت چهره‌به‌چهره دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار چندساعته رئیس‌کل دادگستری استان زنجان با ۷ نفر از مراجعان به مرکز ارتباطات مردمی دیدار و در جریان روند پرونده آن‌ها قرار گرفت و دستورات لازم درباره مشکلات این افراد را صادر کرد.

تقاضای صدور اعاده دادرسی، بررسی مجدد پرونده، نامه‌نگاری با سایر نهادها، و اعطای مرخصی به زندانیان از جمله درخواست‌های مراجعه‌کنندگان به مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه بود.

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان با اشاره به بازدیدی که امروز از مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه داشت، گفت: امروز به پرونده ۱۵ نفر از مراجعان رسیدگی شد.

وی درباره درخواست‌های مردمی اظهار کرد: تعدادی از درخواست‌ها پیرامون اعمال ماده ۴۷۷ بود و تعدادی هم زندانیانی بودند که درخواست تمدید مرخصی و استفاده از ارفاقات قانونی داشتند که نسبت به درخواست آن‌ها دستورات لازم شد.

حجت‌الاسلام صادقی نیارکی ادامه داد: خوشحال هستیم که توانستیم در این بازدید به درخواست‌های مردمی پاسخ دهیم و تمامی درخواست‌های قابل انجام را بلافاصله در استان هم پیگیری می‌کنیم تا اقدامات قانونی برای آن‌ها انجام شود.

رئیس‌کل دادگستری استان زنجان ضمن ابراز خشنودی از اقدام مرکز ارتباطات مردمی قوه قضاییه برای رسیدگی به مشکلات مردمی عنوان کرد: این اقدام مبارک و در راستای تکریم مراجعه‌کنندگان است و این نگاه در قوه قضاییه شکل‌گرفته که ما به مردم مراجعه و مشکلاتشان را حل کنیم.//ک

انتهای پیام/

نظرات
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *